Zpět na » 1. Bundesliga » Do Wolfsburgu se z Unionu Berlín vrací Max Kruse

Do Wolfsburgu se z Unionu Berlín vrací Max Kruse

Do Wolfsburgu se z Unionu Berlín vrací Max Kruse © Bild.de - Kruse se od přístí sezóny bude z gólů radovat ve Wolfsburgu.

2

Líbilo se

30.01. - Druhou posilu v zimním přestupovém období hlásí také bundesligový Wolfsburg. Po Jakubu Kaminskim z Lechu Poznaň a Kevinovi Paredesovi z DC United, se do německého klubu vrací Max Kruse. Patnáctý celek ligové soutěže útočníka odkoupil z Unionu Berlín.

Pro třiatřicetiletého útočníka se jedná o návrat domů. Ve Wolfsburgu Max Kruse hrál v sezóně 2015/16 než se stěhoval do Brém a následně do Fenerbahce. V turecké lize se německý útočník dokázal prosadit pouze sedmkrát ve třiadvaceti utkáních a na konci sezóny 2020 tak skončil na trhu s volnými hráči, kde si ho našel Union Berlín a přivedl zpět do Bundesligy.

Max Kruse ve Wolfsburgu podepsal smlouvu do června 2023 a od staronového angažmá ho dělí už jen pondělní lékařská prohlídka. „Rozhodl jsem se vrátit do Wolfsburgu, protože naše společná cesta ještě není u konce. Vím, co je pro mě v sázce a přijímám tuto výzvu. Těsím se na tým a věřím, že mu budu užitečným hráčem,“ prozradil v prvním interview Max Kruse.

Levonohý útočník zaznamenal šest branek a osm asistencí během svého posledního působení ve Wolfsburgu a pevně věří, že svůj klubový účet ještě rozšíří. V probíhající sezóně ještě v dresu Unionu Berlín nastřílel pět branek a podílel se tak na prozatím fantastické čtvrté místo v Bundeslize.

Andrea Suttnerová / bundesliga.com

Nejnovější články