Zpět na » 1. Bundesliga » Předseda Bayernu Mnichov varoval Liverpool a Manchester United: Přestup Thiaga nebude levný

1. Bundesliga - Předseda Bayernu Mnichov varoval Liverpool a Manchester United: Přestup Thiaga nebude levný

Předseda Bayernu Mnichov varoval Liverpool a Manchester United: Přestup Thiaga nebude levný © recordnews.uk - Thiago

1

Líbilo se

24.07. - Předseda Bayernu Mnichov Karl-Heinz Rummenigge poslal varování Liverpoolu a Manchesteru United, že přestup záložníka Thiaga Alcantary nebude levný. Thiago nedávno odmítl podepsat v Bayernu novou smlouvu a očekává se, že jej klub během léta prodá, přičemž se nejčastěji spekuluje o zájmu anglických velkoklubů.

Thiago má už jen roční smlouvu v Bavorsku a přestože vedení klubu doufalo, že španělský reprezentant se nakonec nechá přesvědčit k jejímu prodloužení, sdělil odchovanec Barcelony klubu své přání opustit kádr bundesligového mistra.

Dlouhodobě je Thiago spojován například s Liverpoolem, který údajně zvažuje poslat za hráče nabídku ve výši 22 milionů liber, Rummenigge ale trvá na tom, že Die Roten nebudou prodávat hráče navzdory blížícímu se vypršení jeho kontraktu pod cenou.

„Hasan Salihamidžič (sportovní ředitel Bayernu) mluvil s Thiagem. Byli jsme optimističtí, ale Thiago mu řekl, že by chtěl zkusit něco jiného,“ přiznal Rummenigge. „Chce letos v létě odejít. Musím ale říct, že částkám, které kolují médii, se musím smát.“

„Nebudeme mít v Bayernu žádný letní výprodej. Prodeje hráčů budeme zvažovat pouze tehdy, pokud tam budou dobrá čísla.“

Thiago nicméně nemusí být jedinou hvězdu týmu Hansiho Flicka, která v létě z klubu zmizí. Spojován s přestupem do Premier League je také obránce David Alaba, o kterého je údajně zájem v Manchesteru City a Chelsea.

„Žádný klub nás dosud nekontaktoval,“ dodal Rummenigge. „Faktem je, že chceme odehrát zbývající zápasy Ligy mistrů s Thiagem i Davidem Alabou. Oba mají v klubu kontrakty do roku 2021. Pokud postoupíme, budou určitě hrát na turnaji v Lisabonu, poté uvidíme.“

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články