Zpět na » 1. Bundesliga » Kaiserslautern chce získat útočníka Miroslava Kloseho

Kaiserslautern chce získat útočníka Miroslava Kloseho

Kaiserslautern chce získat útočníka Miroslava Kloseho © skysports.com - Miroslav Klose

0

Líbilo se

19.07. - Šéf Kaiserslauternu Thomas Gries potvrdil jednání o příchodu útočníka Miroslava Kloseho. Nejlepší střelec německého národního týmu je v současné době bez angažmá poté, co mu v Laziu Řím skončila smlouva. Mohl by se tak vrátit do mateřského klubu, ze kterého nakoukl do velkého fotbalu.

Gries uvedl, že Red Devils, jak se Kaiserslauternu v Německu říká, by rád Kloseho přivítal zpět v klubu. Věří, že nostalgie a dobrá smlouva přiláká Kloseho zpět do klubu, který v současné době hraje v druhé nejvyšší německé lize.

Bylo by naprosto hloupé to alespoň nezkusit. Pokud by se to podařilo, jednalo by se o jackpot pro Kaiserslautern. Musíme to zkusit,“ řekl Gries.

38letý Klose je spojován hned s několika kluby, ale po odchodu z Říma stále není jasné, kam nakonec zamíří.

Za Lazio Řím Klose celkem zaznamenal 55 branek. V Bundeslize má ještě více oslnivou statistiku. Za Kaiserslautern, Werder Brémy a Bayern Mnichov vstřelil celkem dohromady 121 gólů.

V Kaiserslauternu dostal příležitost v roce 2000 a od té doby se stal jedním z nejlepších kanonýrů v Evropě. Za německý národní tým vstřelil celkem 71 branek a je nejlepším střelcem německé reprezentace v historii.

Jakub Drakan / skysports.com

Nejnovější články