Zpět na » 1. Bundesliga » Hráč Eintrachtu Frankfurt Marco Russ má nádorové onemocnění

1. Bundesliga - Hráč Eintrachtu Frankfurt Marco Russ má nádorové onemocnění

Hráč Eintrachtu Frankfurt Marco Russ má nádorové onemocnění © sempreinter.com - Marco Russ

0

Líbilo se

20.05. - Eintracht Frankfurt potvrdil, že jeho hráči Marcu Russovi bylo diagnostikováno nádorové onemocnění poté, co se hráč podrobil pozitivnímu dopingovému testu. Návštěvu lékaře doporučila samotná Národní antidopingová agentura (NADA), které se nezdály zvýšené hodnoty růstového hormonu HCG v těle hráče.

Eintracht Frankfurt byl seznámen s pozitivním dopingovým testem u hráče Marco Russ u antidopingové komise DFB,“ stojí v prohlášení klubu.

Okamžitě jsme hráče svěřili do péče odborníka na urologii, který hráči diagnostikoval závažné nádorové onemocnění, které vysvětlují zvýšené hodnoty a pozitivní dopingový test.

Diagnóza byla bohužel potvrzena i u krevních testů. NADA nás informovala, že zvýšené hodnoty růstového hormonu mohou být zapříčiněny nádorovým onemocněním a to se bohužel potvrdilo."

Russ i tak byl připravený do prvního zápasu baráže o setrvání v Bundeslize, ve kterém se Eitntracht Frankfurt utkal s FC Norimberk. V zápase si dal Russ nešťastnou vlastní branku a první zápas skončil nakonec remízou 1:1.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články