Zpět na » Serie A » Kylian Mbappé: Jsem fanouškem AC Milán. Vždy jsem tam chtěl hrát

Kylian Mbappé: Jsem fanouškem AC Milán. Vždy jsem tam chtěl hrát

Kylian Mbappé: Jsem fanouškem AC Milán. Vždy jsem tam chtěl hrát © iconsport.photo - Kylian Mbappé

0

Líbilo se

28.05. - Stále nevíme oficiálně, kde skončí Kylian Mbappé v PSG. Francouzská megastar vyhrála poslední zápas v Paříži, společně s ním i titul vítěze francouzského poháru. Nyní opět rozvířil vlny. Mluvil o možnosti hrát v Itálii a řekl zajímavou věc. Pokud někdy zamíří do Itálie, bude hrát za AC Milán, které sleduje a je jeh fanouškem.

Kylian Mbappé co nevidět opustí PSG po konci smlouvy. Konkrétně se rozloučí 30.6. To je totiž datum konce jeho smlouvy. Zřejmě podepíše v Realu Madrid. Dobře to řekla jeho maminka. Ta na otázku, kde bude Kylian hrát příští sezónu řekla, že všichni už to přeci dávno vědí. Tím se ruší všechny jiné možnosti a od nového ročníku uvidíme jednu z největších hvězd současného fotbalového světa na Santigao Bernabeu. Internetem ale aktuálně lítá jeho poslední rozhovor, ve kterém se rozmluvil o možnosti hrát Serii A. Do éteru vypustil pořádnou bombu, ale pro současnost to neznamená nic.

Mbappé do AC Milán?

„Vždy jsem byl fanouškem AC Milán. Celá rodina jim fandila. Vždy jsem říkal, že pokud jednoho dne půjdu hrát do Itálie, bude to AC Milán. Dříve jsem opravdu hodně sledoval Serii A, a stále sleduju všechny zápasy AC Milán. Přesun do Itálie? Jednoho dne, proč ne? Nikdy nevíme, co přijde. Samozřejmě přeji italským klubům štěstí v Evropě,” řekl Kylian Mbappé.

Není třeba za tímhle prohlášením hledat nic velkého. Kdybychom byli 20 let zpět v čase, dost možná bychom mohli o AC Milán mluvit jako o klubu, který klidně může mít sílu Mbappého podepsat. S následujícím vývojem se světový fotbal změnil a jen minimum klubů má sílu na to Mbappého podepsat. Podle mě jsou 3, v jednom byl, jeden ho podepíše a jeden vyhrál Premier League 4x v řadě. Aktuálně je nereálné, aby šel Mbappé do Itálie. Ať už se bavíme o penězích, nebo kvalitě týmu, fotbalu, situaci v klubu. Mbappé by šel výrazně dolů, i kdyby šel do mistrovského Interu. Kdo ví, jak se italský fotbal lety vyvine, a třeba jednou Mbappého skutečně v barvách Rossoneri uvidíme.

Kylian Mbappé

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články