Zpět na » Serie A » Fanoušci Interu žádají okamžitý odchod Inzaghiho z lavičky

Fanoušci Interu žádají okamžitý odchod Inzaghiho z lavičky

Fanoušci Interu žádají okamžitý odchod Inzaghiho z lavičky © iconsport.photo - Trenér interu Milán, Inzaghi

0

Líbilo se

02.04. - Po třetí prohře Interu Milán v řadě už fanoušci klubu nenechali na hráčích ani trenérovi nit suchou. Hra je bez nápadu, trenér na odpis a polovina týmu nemá na to, aby oblékala dres nerazzurri. Pokud by vše záleželo pouze na tifosi, trenér Inzaghi by byl ze svého místa odvolán okamžitě a na lavičku by přišel bývalý hráč, Esteban Cambiasso.

V pořadí desátá prohra Interu v letošním ročníku Serie A znamená, že si milánský celkem výrazně zahrává s vidinou účasti v Lize mistrů v příští sezóně. Třetí porážka za sebou je navíc pro fanoušky natolik nepřijatelná, že se sociální sítě naplnily kritikou, urážkami a všeobecným pocitem zmaru a rezignace.

Soudě podle většiny komentářů se zdá, že byla prohra s Fiorentinou pověstnou kapkou, po které pohár trpělivosti přetekl. Hlavním terčem fanoušků je pochopitelně trenér Inzaghi, ale také belgický útočník Lukaku, který přišel před sezónou s velkým očekáváním, ale až do této chvíle jsou jeho výkony fiaskem.

Tenhle tým skončil, nemá žádnou odvahu, schopnost a ani touhu se z nepříznivého stavu vzpamatovat. Je frustrující vědět, že když tým inkasuje branku, nikdy se vám výsledek nepovede zvrátit. Hráči jsou rezignovaní, nikdy už hře nevěří. Jakmile dostaneme gól, zavládne panika a rezignace. Každý se snaží věci řešit samostatně a být protagonistou. Do očí bojící je situace ve které se ocitl Mchitarjan, který viděl lépe postaveného Lukaka, ale raději se snažil zakončovat sám a selhal.“ Komentáře fanoušků jsou neúprosné. Inzaghiho na lavičce Interu Milán zachrání pouze zázrak.

Neexistuje žádný tým. Když utkání zahájíme špatně, hra se úplně rozpadne a nemáme nikoho, kdo by tým dokázal vést. Stejné chyby jako vždycky,“ komentují příznivci Interu, kteří po vedení klubu požadují, aby trenéra Inzaghiho okamžitě propustilo a na jeho místo přivedlo bývalého hráče, Cambiassa.

Terčem hněvu fanoušků je bezpochyby zejména Inzaghi, v těsném závěsu za ním ale kráčíí Lukaku, který se v posledním utkání provinil tím, že zahodil dvě jasné šance. Pro některé tifosi je belgický útočník jen trapnou napodobeninou hráče, který v Interu dříve působil. Jiní jej označují dokonce za přítěž a množí se názory, že by měl vrátit do posledního eura vše, co do něj klub v této sezóně investoval. Frustrace fanoušků je velká, ale ukvapená řešení Interu nikdy nic dobrého nepřinesla a každá rychlá výměna trenérů dopadla katastrofálně. Dá se tedy předpokládat spíše to, že Inzaghi již na lavičce nerazzurri sezónu dokončí a dál se děj vůle boží.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Nejnovější články