Zpět na » Serie A » Rabiot odhalil karty: Bez LM v Juventusu smlouvu neprodlouží

Serie A - Rabiot odhalil karty: Bez LM v Juventusu smlouvu neprodlouží

Rabiot odhalil karty: Bez LM v Juventusu smlouvu neprodlouží © iconsport.photo - Adrien Rabiot v utkání na římském Olimpicu

0

Líbilo se

06.03. - Francouzský záložník, Adrien Rabiot, který v létě téměř zamířil do anglické ligy, ale přestup na posledních chvíli zablokovala jeho matka v roli agentky, se v Juventusu stále nedomluvil na prodloužení smlouvy a nyní odhalil podmínky. Pokud se turínští bianconeri nekvalifikují do milionářské Ligy mistrů nový kontrakt Rabiot nepodepíše.

Na francouzské frontě žádná novinka, ale přece se Adrien Rabiot rozhodl poodhalit své karty a sdělit důvod, proč v Turíně stále nepodepsal prodloužení smlouvy. Vzhledem k velmi delikátní situaci, ve které nikdo neví, zda Juve vůbec bude hrát v příštím roce nejvyšší italskou ligu, je velmi pochopitelné, že hráči hledí zejména na své vlastní zájmy.

Zatímco ale Angel Di Maria naznačuje, že své rozhodnutí opustit na konci sezóny klub bez ohledu na výsledky posune o rok a bude chtít v Juventusu pokračovat, francouzský záložník Adrien Rabiot se vyjadřuje opačně. Ke cti mu tak je alespoň upřímnost. „Mění kvalifikace do Ligy mistrů něco na rozhodování o mé budoucnosti? Samozřejmě, je to důležité. Chci bojovat na vysoké úrovni v nejlepších soutěžích. Liga mistrů je důležitá a stále se d o ní můžeme kvalifikovat přes Evropskou ligu ale také přes Serii A.

Nic nového, a přece jen ano. Od Adriena Rabiota klub očekával, že naváže na jednání o nové smlouvě ve chvíli, kdy nebyl dotažen očekávaný letní přestup do Manchesteru United. Juventus byl ochotný zasednout k jednacímu stolu, ale nechtěl ustoupit ze své pozice. Plánovaná lednová schůzka nicméně nedopadla podle představ, protože ji překryla svým stínem kauza, ze které turínský klub vyšel s patnáctibodovou penalizací.

Obě strany tak nyní musí čekat na to, jak dopadne letošní sezóna. Rabiotova agentka dala jasně najevo, co je potřeba k udržení Adriena v klubu: odpovídající platové podmínky a také ambiciózní projekt, který bez účasti v Lize mistrů nemůže fungovat.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články