Zpět na » Serie A » Olivier Giroud by rád svou kariéru dohrál v AC Milán

Serie A - Olivier Giroud by rád svou kariéru dohrál v AC Milán

Olivier Giroud by rád svou kariéru dohrál v AC Milán © eufa.com, fotbalportal.cz - Olivier Giroud

0

Líbilo se

23.01. - Francouzský útočník se v rozhovoru pro televizní stanici Canal+ rozpovídal o tom, jaké je jeho současné angažmá v milánském klubu, kde znovu našel sám sebe a stal se světovou špičkou mezi útočníky. Šestatřicetiletý útočník zvažuje, že v národním týmu ukončí kariéru, ale o podobném kroku na klubové úrovni ještě slyšet nechce.

Francouzský útočník AC Milán, Olivier Giroud, si chce ještě nějakou dobu obouvat fotbalové kopačky. A možná, že až do konce kariéry jen ty černočervené. A to navzdory tomu, že konec v reprezentačním dresu by se mohl přiblížit velmi rychle. „Podařilo se mi získat srdce fanoušků. Zatím s Francií pokračuji, ale když jsem viděl, jak Lloris skončil, udělalo to na mě dojem.“

V AC Milán by Giroud rád hrál do konce své aktivní kariéry, takovou myšlenku aktuálně zvažuje francouzský útočník, držitel střeleckého rekordu v reprezentace Bleus. „V současné době budu pokračovat s Francií, ale to že Lloris skončil mě hodně ovlivnilo. Náš vztah je zvláštní. Dokud neoznámím svou volbu, může se stát cokoli, takže zůstávám odvolatelný. Musím si uvědomit, jestli chci ještě nosit reprezentační dres, který pro mě tolik znamená, ale dám si s rozhodnutím na čas.

Nejasná zpráva pro fanoušky. O to zřejmější je představa o tom, zda chce Giroud pokračovat v AC Milán. „Chci prodloužit smlouvu, podařilo se mi získat srdce fanoušků po výhře ligového titulu. Mluvíme o tom. Pokud budu moci, rád bych ukončil kariéru na nejvyšší úrovni v Miláně. Mohl bych pak ale zkusit nějakou exotickou ligu, vždycky mě lákala třeba ta americká,“ vyslal fanouškům rossoneri útočník jasný vzkaz. Střílet branky ho zatím baví a dres AC je jeho druhá kůže.

Smlouva, kterou by v nejbližší době Olivier Giroud mohl v AC Milán podepsat, by mu měla přinést 3,5 milionu eur ročně až do konce sezóny 2024. O tom, že se francouzský útočník a milánský klub blíží dohodě, se spekuluje již od konce minulého roku a informace se znásobily po úspěšném vystoupení na Mistrovství světa v Kataru. Oficiální potvrzení prodloužení smlouvy by podle tiskových zpráv mělo přijít v lednu 2023.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články