Zpět na » Serie A » Paredes bude rok hostovat v Juventusu

Serie A - Paredes bude rok hostovat v Juventusu

Paredes bude rok hostovat v Juventusu © goal.com - LEandro Paredes bude v Juventusu hostovat z PSG

0

Líbilo se

31.08. - Argentinský záložník, Leandro Paredes, přiletěl do Turína, aby v Juventusu podstoupil vstupní lékařskou prohlídku a podepsal smlouvu. Ze svého současného klubu, PSG, bude ve Staré Dámě rok hostovat, bianconeri ovšem na hráče budou mít právo odkupu a obchod tak v případě přestupu vyjde Juventus na 20 milionů eur.

Fino alla fine - až do úplného konce. Slogan, který provází Juventus v posledních letech se na probíhající přestupové okno hodí výtečně, není to jen slovní obrat. Dohoda mezi bianconeri a PSG o hostování argentinského záložníka přišla v noci z úterý na středu, méně než dva dny před uzavřením přestupového trhu.

Tahanice o hráče je u konce a spokojen je především samotný osmadvacetiletý záložník, který se dlouhé týdny viděl jako hráče Juventusu, stejně jako jeho velký kamarád a reprezentační spoluhráč, Angel Di Maria.

Spokojen je ale i Juventus a také Paris Saint Germain, který se ještě na poslední chvíli snažil domluvit o prodeji hráče s Arsenalem. Nakonec se ale vrátil do původních kolejí a s Turínem dojednal roční zápůjčku s možností odkupu, který se po splnění určitých smluvních podmínek stane povinným.

Operace, která by mohla stát při započtení roční zápůjčky, částky za odkoupení a bonusů, vyjít na 20 milionů eur znamená, že Juventus letošní přestupové období zakončí po Di Maríovi, Paulu Pogbovi, Gleisonovi Bremerovi, Filipu Kostićovi a Arkadiuszovi Milikovi šestou posilou a trenér Allegri získá středního záložníka, po němž lační již od jara.

Jak trenér Juventusu, tak samotný hráč budou následně v týdnu vše směřovat k tomu, aby argentinský reprezentant mohl být připraven k sobotnímu ligovému utkání ve Florencii a především pak k utkání Ligy Mistrů, kdy paradoxně Juventus v prvním kole zavítá do Paříže a Paredes tak bude čelit svému bývalému klubu.

Andrea Suttnerová / tuttosport.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články