Zpět na » Serie A » Boj o Dybalu se zúžil na duel Inter – AS Řím

Serie A - Boj o Dybalu se zúžil na duel Inter – AS Řím

Boj o Dybalu se zúžil na duel Inter – AS Řím © thesun.co.uk - Zvolí si Dybala AS Řím nebo Inter?

0

Líbilo se

29.05. - Historicky první vítězové Konferenční ligy, AS Řím, nabízí útočníkovi Juventusu tříletou smlouvu, ovšem v jejich neprospěch hovoří to, že v příští sezóně nebudou hrát Ligu mistrů. Naopak Inter jistotu milionářské soutěže pochopitelně má, ale nabízí nižší plat rozložený do pětileté smlouvy. Paolo Dybala slíbil rozhodnutí v průběhu června.

Když se v březnu potvrdila informace o tom, že Paolo Dybalovi již Juventus nenabídne žádnou jinou variantu prodloužení smlouvy a bude od července volným hráčem, nejvíce se spekulovalo o tom, do jaké ligy zamíří. Téměř nikdo nepočítal s tím, že by argentinský útočník mohl zůstat v italské Serii A.

Zahraniční zájemci ale odpadli, případně nikdy veřejně neprojevili zájem o osmadvacetiletého hráče a tak agenti Paola Dybaly museli služby svého svěřence nabízet ve vodách Serie A. Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že argentinský útočník zamíří do Interu, dokonce se rýsovala zajímavá výměna Perišič - Dybala, ale nic konkrétního se nedohodlo.

Do hry tak vstoupil AS Řím, který prostřednictvím svého mluvčího, Francesca Tottiho, veřejně projevil zájem a dokonce odprezentoval konkrétní nabídku. Giallorossi argentinskému reprezentantovi podle všeho nabízí tříletou smlouvu s blíže nespecifikovaným ročním platem, který je v jednání. Okolí Dybaly reagovalo odkladem jednání, protože chce zvážit nejdříve nabídku ze strany druhého zájemce, Interu Milán.

Nerazzurri mají v plánu Dybalu podepsat na pět let s ročním platem ve výši šestli milionů eur. Podle argentinských médií je možnost hrát Ligu mistrů pro útočníka Juventusu naprostou prioritou, ale s ohledem na to, že důvodem k odchodu z Turína byl právě navrhovaný nový plat, dá se očekávat, že by Dybala mohl být ochoten oželet milionářskou soutěž výměnou za lepší platové podmínky.

La Joya, Paolo Dybala, by se měl podle médií rozhodnout do měsíce. Zdá se, že si chce vzít dostatek času na rozhodnutí. „Teď myslím jen na argentinskou reprezentaci a pak na dovolenou. Ještě nevím, co budu dělat,“ oznámil na otázku ohledně své budoucnosti.

AS Řím nicméně nechce sedět nečinně v koutě a prostřednictvím Francesca Tottiho se snaží Dybalu zlákat všemi možným způsob. Římský klub šel až tak daleko, že argentinskému hráči slíbil dres s číslem deset, který byl vyřazen po Tottiho ukončení kariéry. Bude to ale Dybalovi stačit?

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články