Zpět na » Serie A » Dybala do Interu, Perišič do Juve?

Dybala do Interu, Perišič do Juve?

Dybala do Interu, Perišič do Juve? © flipboard.com - Paolo Dybala po svém poseldním utkání v Allianz Aréně

0

Líbilo se

18.05. - V italské Serii A se schyluje k velice zajímavé rošádě. A to přímo královská. O tom, že Paolo Dybala odehrál v Juventusu v pondělí poslední utkání před domácím publikem se ví, méně je pak ale jasno o jeho budoucím angažmá. A stejně je na tom Ivan Perišič v Interu Milán.

Pro argentinského útočníka zůstává možnost přechodu do Interu Milan jasnou prioritou, ačkoliv mezi fanoušky nerazzurri koluje údajné Dybalovo vyjádření „do Interu nikdy“. Jakkoliv ale skončí dlouhé námluvy, každý kdo viděl pozápasové slzy Paola Dybaly, nemůže mluvit o zradě argentinského forwarda vůči Juventusu. Na mysl se vkrádá slavný výrok Marcella Lippiho, který Roberta Baggia „vyprovázel“ z Turína se slovy „přeji ti, abys v dalším týmu našel to, co hledáš.“ Na to slavný italský útočník odpověděl s lítostí „to už jsem našel tady v Juventusu“.

Pravda bude někde mezi Dybalou a Juventusem, argentinský hráč ovšem může poděkovat především lidem, kteří ho zastupovali. Tak dlouho natahovali se svými rostoucími požadavky provaz, až se přetrhl a Juventus se rozhodl, že po několikerém odmítnutí žádnou další nabídku Dybalovi nepředloží.

O to větší paradox je fakt, že případný přechod do Interu nepřinese argentinskému útočníkovi žádné platové navýšení, právě naopak. Inter již dopředu avizoval, že nehodlá uvažovat o více než 6 milionech eur ročně, přičemž mezi biancoenri patřil mezi nejlépe placené hráče s platem 7,3 milionu eur ročně.

Příchod Dybaly by ovšem mohl mít zajímavý dominový efekt v Interu, protože svou budoucnost by musel přehodnotit chorvatský reprezentant, Ivan Perišič. Ten v tuto chvíli zvažuje, zda v klubu prodlouží smlouvu za nabízených 4,5 milonu ročně. Na stole totiž leží neoficiální nabídka Juventusu na 6 milionu eur. Inter avizoval, že se v jeho případě nebude účastnit žádného přihazování, jinými slovy: ber nebo nech být. A ve vzduchu tak poletuje zajímavá výměna na ose Inter - Juventus.

Andrea Suttnerová / tuttosport.com

Nejnovější články