Zpět na » Serie A » O scudetto se ještě popereme, říká Maldini

Serie A - O scudetto se ještě popereme, říká Maldini

O scudetto se ještě popereme, říká Maldini © clubcall.com - Paolo Maldini, technický ředitel AC Milan

0

Líbilo se

25.04. - AC Milán nelze ze hry o italský ligový titul neikdy vyřazovat, ale před letošní sezónou sázkové kanceláře rossoneri příliš nevěřili. Potvrzuje to i Paolo Maldini, který si tak souboj o scudetto s Interem o to více užívá a slibuje boj až do posledního utkání.

AC Milán se o víkendu na Olimpicu řádně zapotil, ale nakonec se mu podařilo otočit nepříznivé skóre a odvézt si domů tři body za výhru 1-2. Ty rossoneri zajistily také návrat do čela tabulky Serie A. Dva body ztrácí Inter Milán, ale má zápas k dobru, který mu může dopomoci k převzetí velení v italské lize.

V tomto rozhovoru bych chtěl vyjádřit velice jednoduchou myšlenku. Takovou, kterou opravdu cítím ve svém milánském srdci. Jsem hrdý na tento tým, hrdý na jeho zaměstnance, hrdý na chování klubu a hrdý na vše, co nám teď fanoušci dávají. Upřímně řečeno, je to neskutečná emoce a také podstata toho, proč fotbal děláme. Je to přesně to, co nám dělá opravdu dobře na srdci a co nám umožŇuje vyrovnávat se někdy s nestabilní emocionalitou,“ prohlásil po vítězném utkání Paolo Maldini, ředitel technického úseku AC Milán.

"Je pochopitelné, že v tomto období je cílem snažit se o co nejlepší výsledek. Máme úžassnou příležitost a musíme mířit co nejvyýše. Možná si někdo na začátku roku ani nemyslel, že bychom se mohli umístit v první čtyřce a my to teď musím použít jako stimul. Čísla mluví za sebe. Víme, že abychom mohli být mezi dvěma nejlepšími týmy, musíme si udržet obětavého ducha. To je naše nejlepší vlastnost.“

Za to, že jsme tady, vděčíme tomu, že jsme sami v sebe vždy věřili. I když jsme to navenek nijak nekomunikovali, pořád jsme v týmu o titulu přemýšleli. A je to tak správně, protože si nemůžeme dávat menší cíle. Milán získal za posledních dvacet let pouze dva ligové tituly, ano AC Milán. Byl by to tedy neuvěřitelný úspěch a dokud budeme mít šanci, musíme se o ni poprat. A pokud by nám to nevyšlo, budeme vědět, že jsme pro to udělali maximum," dodal bývalý hráč AC Milán, Paolo Maldini.

Andrea Suttnerová / calciomercato.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články