Zpět na » Serie A » Botmanův agent dorazil do Milána

Serie A - Botmanův agent dorazil do Milána

Botmanův agent dorazil do Milána © playmakerstats.com - Sven Botman

1

Líbilo se

10.02. - Pohárovému střetnutí mezi AC Milán a Laziem Řím na tribunách San Sira asistoval také agent holandského obránce Svena Botmana. Zadák Lille byl velice blízko angažmá v AC Milíán již v lednu, ale předběžná jednání k žádnému konkrétnímu konci nevedla. Jak se ale zdá, horká linka nevychladla a kluby dále jednají.

Podle Paola Maldiniho Botman byl a stále je prioritou mezi posilami do obrany. Zadák francouzského Lille ale není v hledáčku pouze AC Milán. V posledních měsících se pravidelně umisťuje na předních pozicích různých anket o nejlepší mladé obránce a dveře se v Lille netrhnou. Pro rossoneri se stal prioritou číslo jedna a vedení AC by nerado nechávalo záležitost na červen.

Holandský reprezentační obránce U21 hraje v letošní sezóně v úžasné formě. Úřadující šampion francouzské ligy, Lille, ale nemůže navázat na výkony z minulého ročníku a potácí se v půlce tabulky. Je tak více než pravděpodobné, že v létě bude pokračovat výprodej hvězd a Sven Botman bude první na řadě.

Paolo Maldini a Frederic Massara se o příchod Svena Botmana snažili již v zimním přestupovém období, ale Lille nechtělo pustit v polovině sezóny jeden z pilířů obrany. Druhým problémem byla značně nadhodnocená částka za přestup. V létě se očekává, že bude s francouzským klubem lepší řeč. A příjezd hráčova agenta, Nikkie Bruinenberga, do Milána je toho důkazem.

Jediným problémem tedy bude jako téměř vždy dohoda o částce za přestup. Lille v lednu odmítlo sympatickou sumu 45 milionů eur od Newcastlu a nevypadá to, že by chtělo zlevňovat, nicméně tuší, že hráče nebude schopno udržet. „Botman je výborný hráč a zaslouží si být v klubu, který má na to, aby vyhrál Ligu Mistrů. Pokud se naskytne situace, která uspokojí všechny strany, můžeme si o tom v létě promluvit,“ naznačil prezident OSC Lille.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články