Zpět na » Serie A » Zlatan Ibrahomovič do derby nezasáhne, akcie Interu stoupají

Zlatan Ibrahomovič do derby nezasáhne, akcie Interu stoupají

Zlatan Ibrahomovič do derby nezasáhne, akcie Interu stoupají © spiegel.de - Zlatan Ibrahimovič slaví svou jubilejní branku

2

Líbilo se

04.02. - Naděje umírá poslední, v tomto případě ale už žádná není. Švédský kanonýr do sobotního očekávaného derby Inter-AC Milán nezasáhne a pro trenéra Pioliho je to velká absence v utkání, které rossoneri potřebují vyhrát.

Rozdíl v tabulce mezi oba milánskými rivaly je pouze čtyřbodový, ale pokud by Inter potvrdil svou suverenitu a bral v derby tři body, už ho asi jen velké vlastní chyby oberou o titul ligového šampiona. Do konce sezóny je ještě hodně daleko, ale přichází jeden z vrcholů sezóny.

Po odstoupení ze zápasu s Juventusem se lékažský tým AC Milán snažil dát dohromady Zlatana Ibrahomviče, leč rekonvalescenci nelze uspěchat, a tak Ibra do sobotního derby nezasáhne. Nestihne nakonec ani čtvrtfinále italského poháru proti Laziu ovšem nejedná se o jedinou absenci v týmu.

Týdny a měsíce utíkají, marodka AC Milán zůstává plná. Trenér Pioli bude muset v základní sestavě nahradit pravděpodobně také Ante Rebiče, ovšem nepřítomnost osmigólového Ibrahimoviče se jeví jako větší problém. Post útočníka tak připadne francouzskému reprezentantovi Olivierovi Giroudovi, který v letošní sezóně Serie A zasáhl do čtrnácti utkání a nastřílel v nich pět branek.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Nejnovější články