Zpět na » Serie A » Inter s posilami nekončí, do víkendu chce podepsat i Felipe Caiceda

Inter s posilami nekončí, do víkendu chce podepsat i Felipe Caiceda

Inter s posilami nekončí, do víkendu chce podepsat i Felipe Caiceda © goal.com - Felipe Caicedo, FC Janov

1

Líbilo se

27.01. - Inter Milán s posilováním týmu v zimní přestávce nekončí. Posledním, kdo vedení padl do oka, je útočník FC Janov, Felipe Caicedo. V průběhu čtvrtka do sídla Interu dorazí hráčův agent a trenér Inzaghi očekává, že do pátku bude mít k dispozici dalšího hráče na týmové soupisce.

Žák se vrací ke svému učiteli, v případě Caiceda a Inzaghiho doslova. Kruh se uzavřel. Po čtyřech letech strávených společně v Laziu Řím se ekvádorský útočník a italský trenér opět setkají v jedné šatně. Inter Milán potřebuje posílit útočné řady poté, co ztratil Correu minimálně na prvních několik únorových utkání.

Mezi Janovem a Interem k dohodě došlo již před delší dobou, ligurský klub souhlasí s šestiměsíčním hostováním. Také Felipe Caicedo je připraven odsouhlasit přesun do Milána. Jeho agent proto s novým klubem musí dotáhnout už jen detaily. Caicedo bude očekáván v tréninkovém centru Interu již o víkendu a potká se s několika známými tvářemi. Zástupce trenéra Inzaghiho, Farris, i Cecchi, který má na starosti standartní situace, se s Felipem znají z doby strávené v Laziu Řím.

A právě čtyři sezóny ve stejné šatně přesvědčily Simone Inzaghiho k tomu, aby s vedením Interu dohodl příchod Caiceda. Ekvádorský útočník je pro něj nenahraditelný. Do týmu vždy přináší pohodu, dokáže se snadno smířit s pozicí náhradníka a zároveň dává do hry vše. V pátek je Felipe Caicedo očekáván v Miláně na lékařské prohlídce a pak už nezbývá, než obléct dres Interu a vyběhnout na hřiště.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Nejnovější články