Zpět na » Serie A » Juventus obdržel nabídku na McKennieho

Serie A - Juventus obdržel nabídku na McKennieho

Juventus obdržel nabídku na McKennieho © www.goal.com - Weston McKEnnie

0

Líbilo se

09.01. - Třiadvacetiletý záložník Juventusu v probíhající sezóně přesvědčil trenéra Allegriho o tom, že do základní sestavy patří, přesto klub nad správnou nabídkou bude přemýšlet. A jedna taková dorazila z Tottenhamu.

Reprezentant Spojených Států v dresu Staré Dámy kope již druhou sezónu. Přestože již v té první dostával hodně šancí, teprve v té probíhající se stal nedílnou součástí základní sestavy a je tak až s podivem, že by Juventus mohl zvažovat o prodeji tohoto hráče.

Weston McKennie je ve svém věku velice vyzrálým záložníkem, s pravidelností nastupuje v klubu i v reprezentaci a navíc se dokáže i gólově prosazovat. Mladý záložník do Juventusu přestoupil v létě 2020 z Schalke a Juventus do kasy německého klubu vložilo 20 milionů eur. Momentálně se šušká o tom, že prvotní nabídka Tottenhamu plánovala s výměnou hráčů McKennie - Ndombele. Bývalý hráč Lyonu ale aktuálně v Tottenhamu pobírá plat ve výši 10 milionů ročně a to je pro Juventus příliš. Navíc turínský klub v této chvíli potřebuje sestavu zeštíhlit. Odpověď anlgickému klubu i dalším zájemcům tedy byla jednoduchá: McKennie může odejít, ale zvažovat se budou pouze nabídky převyšující 30 milionů eur.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články