Zpět na » Serie A » Inter vítá první posilu: Přichází Andre Onana z Ajaxu

Serie A - Inter vítá první posilu: Přichází Andre Onana z Ajaxu

Inter vítá první posilu: Přichází Andre Onana z Ajaxu © www.futaa.com - Andrea Onana

0

Líbilo se

04.01. - Dnešní lékařskou prohlídkou bude zpečetěn přestup kamerunského brankáře a jedničky Ajaxu Amsterdam do Interu Milán.

Nerazzurri dnes oficiálně posvětí první zimní posilu. V pondělí emailovou cestou seznámilo vedení milánského klubu Ajax Amsterdam s tím, že Andre Onana podstoupí lékařské prohlídky a poté, co kamerunský reprezentant dostal zelenou i od trenéra národního týmu, odletěl obratem do Milána.

Lékařské prohlídky podle italského sportovního portálu Sky sport dopadly dobře a hráč nyní stvrzuje svým podpisem přesun do Interu Milán. Pětiletá smlova mezi hráčem a vedoucím celkem italské Serie A bude platná až od července 2022, kdy mu vyprší stávající kontrakt s Ajaxem.

Andre Onana, ročník 1996, prošel mládežnickými kategoriemi Barcelony, než si ho zde v roce 2015 vyhlédl Ajax Amsterdam. V dresu holandského klubu stihl odehrát 206 utkání, ovšem mohlo jich být daleko více. Kamerunský reprezentant si ale musel odkroutit rok mimo zelené trávníky poté, co ho antidopingová kontrola nachytala se zakázanou látkou v těle. Holandský klub se svého hráče zastal a oficiální vysvětlení bylo takové, že Onana užil nepovolený lék.

V brance Interu Milán by Onana postupně měl nahradit Samira Handanoviče, který svatyni Interu brání již desátou sezonu. Slovinský reprezentant si drží stabilní výbornou výkonost, ale se svým věkem 37 let se již blíž ke sklonku profesionální kariéry.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články