Zpět na » Serie A » Manchester United stále miluju, šokoval Pogba

Manchester United stále miluju, šokoval Pogba

Manchester United stále miluju, šokoval Pogba © corriere.it - Paul Pogba

1

Líbilo se

19.01. - Paul Pogba je momentálně jedním z nejžhavějších vývozních artiklů na fotbalovém trhu, vedení Juventusu Turín však o jeho prodeji nechce ani slyšet. Fanoušci Staré dámy věří, že francouzský playmaker zůstane v Turíně, ten však jejich důvěru nyní možná trochu nahlodal překvapivě náklonným vyjádřením o svém bývalém klubu.

Nyní jedenadvacetiletý talent zamířil před třemi lety do Itálie z Manchesteru United poté, co mu v Anglii vypršel platný kontrakt a on se rozhodl dát přednost Bianconeri. Teď vysvětluje, proč tak učinil. "Byl jsem netrpělivý, to je ten důvod, proč jsem opustil United. Alex Ferguson sice říkal, že mi věří, ale já nechtěl čekat," svěřil se Pogba.

"Ferguson mi pořád opakoval: Jsi mladý, tvůj čas teprve přijde, musíš být moc trpělivý a šanci dostaneš. Jenže já takový nejsem, chtěl jsem hned hrát, proto jsem šel do Juventusu," nechal se slyšet hráč, za kterého údajně Real Madrid zvažuje v létě nabídnout až 100 milionů eur.

Na svůj někdejší klub však ani v nejmenším nezanevřel. "Čekáte, že teď budu o United mluvit nějak špatně? Tak to jste na omylu, stále ten klub nosím ve svém srdci, miluju ho," řekl mladý Francouz překvapeným novinářům, kteří asi očekávali jinou odpověď. Že by se jednoho dne vrátil na Old Trafford? Trenér Louis van Gaal by jej jistě přivítal s otevřenou náručí.

Pogbův agent Mino Raiola nedávno prohlásil, že jeho klient patří mezi nejdražší fotbalisty planety a jeho cena se pohybuje kolem 80 milionů liber, pričemž může stále růst. Vedení Juventusu však o Pogbově prodeji v dohledné době vůbec neuvažuje, což nedávno deklarovalo prodloužením jeho kontraktu až do roku 2019.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / SkySports.com, Fotbalportal.cz

Nejnovější články