Zpět na » Synot liga » Lvíčata se budou muset obejít bez Šimůnka

Lvíčata se budou muset obejít bez Šimůnka

0

Líbilo se

03.10. - Bez Jana Ĺ imůnka, dosavadního kapitána týmu, se budou muset obejít lvíčata ve dvojutkání v Lichtenštejnsku a doma s Arménií.

Místo Ĺ imůnka povolal trenér Vítězslav Lavička do jednadvacítky ostravského obránce Petra Cigánka, bývalému kapitánovi jednadvacítky přeje jen to nejlepší. "S Honzou jsme v kontaktu. Určitě je to pro něj obrovská zkušenost a každý zápas je posunem v jeho kariéře," tvrdí Lavička, který vzápětí dodává: "Musíme to zvládnout bez nich, perspektivní náhrady podle mého soudu máme," myslel Lavička Suchého či Pekharta, protože chybět kromě Ĺ imůnka mu bude již tradičně i útočník Martin Fenin.

Čtrnáctého října čeká mladíky cesta do Lichtenštejnska, o tři dny později se v Kladně utkají s Arménci. "Jedno fotbalové klišé říká, že každý zápas je jiný - a tady to bude platit také. Chceme nahrát tolik bodů, abychom se udrželi ve hře o postup. Budeme se chtít navíc revanšovat za bodovou ztrátu z Jerevanu," chce odčinit Lavička zářijovou remízu v Arménii 1:1.

Nominace:
Brankáři:
Diviš (1 start v jedenadvacítce/0 branek), Petr (Parma, 0/0) Ĺ venger (Sparta Krč, 4/0),
Obránci: Cigánek (Baník Ostrava, 1/0), Kúdela (Kladno, 3/0), Mazuch (Fiorentina, 1/0), Řezník (Baník Ostrava, 2/0), Suchý (Slavia Praha, 2/0), Ĺ vec (Slavia Praha, 8/0),
Záložníci: Dočkal (Kladno, 3/2), Fillo (Viktoria Plzeň, 14/2), Gebre Selassie (Slavia Praha, 2/0), Holek (1. FC Brno, 12/0), Janda (Slavia Praha, 3/0), Kalouda (1. FC Brno, 3/0), Rajtoral (Baník Ostrava, 11/0), Střeštík (Brno, 3/0),
Ăštočníci: Pekhart (Tottenham Hotspur, 3/3), Smejkal (1. FC Brno, 2/3), Jeslínek (Kladno, 1/0).

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články