Zpět na » Synot liga » Opava nadělila Čáslavi bůra

Synot liga - Opava nadělila Čáslavi bůra

0

Líbilo se

06.10. - Fotbalisté SFC Opava jasně přehráli Čáslav 5:1, v jejím dresu se zaskvěl především Libor Kozák, který vsítil hattrick. + souhrn sobotních zápasů

O vývoji zápasu mnohé napověděla už šestá minuta. To se míč odrazil k Dujkovi a ten neměl problém dopravit míč do sítě. Další gól přidala Opava v 19. minutě, to se po akci Bartesky a Partyše gólově prosadil Libor Kozák. Opava tak vedla 2:0 a hrála dobrý fotbal. Poločas tak skončil za stavu 2:0 pro SFC.


Do druhé půle vlétli domácí doslova jako uragán. Vstřelili tři góly v rozmezí sedmi minut. Za hosty pak už jen upravoval na konečných 5:1 Michal Dian, který proměnil pokutový kop.


Opava se tak bodově díky výhře dotáhla na Hradec Králové a Slovácko, které čeká vzájemná duel.


Opava – Čáslav 5:1 (2:0)
Branky:
19., 54. a 58. Kozák, 6. Dujka, 51. Wirth, - 63. Dian z pen. Rozhodčí: Bílek - Hojsík, Jiřík. ŽK: Příhoda. Diváci: 2715.
Opava: Novák - Kolínek (46. Wirth), Pejša, Mezlík, Víšek - Partyš, Barteska, Matula, Dujka (58. Janoviak) - Kozák, Halaška (59. Půda).
Čáslav: Zich - Kotrba, Mráz, Skoupý, Nešpor (53. Schulmeister) - Kurak (86. Příhoda), Skopalík, Haniak, Hozda - Veselý, Dian.

V dalších sobotních zápasech Třinec opět prohrál, tentokrát doma nestačil na Bohemians Praha, kteří potvrzují dobrou formu z posledních kol. Naopak špatnou formu mají Vítkovice, ty to potvrdili na Dukle Praha, kde prohráli 0:1. Krč ani na pátý pokus nedokázala vyhrát doma a tentokrát byla ráda za bod, protože většinu zápasu se snažila o vyrovnávací branku.


Krč – Sokolov 1:1 (0:1)
Branky:
85. Matějka - 11. Bauer. Rozhodčí: Moudrý - Novák, Ĺ těrba. ŽK: Ĺ rámek, Vágner, Adauto - Costa. Diváci: 318.
Sparta Krč: Ĺ venger - Waldhauser, Ĺ rámek, Horkavý, Kounovský - Kordiak (64. Dubský), Viskup (34. Ĺ vejda), Pikl, Vágner - Adauto, Vojtíšek (77. Matějka).
Sokolov: Kubásek - Thomas, Kura (69. Frohna), Němeček, Mach (90. Jiráček) - Salák, Ĺ orfa (65. Habai), Hájovský, Costa - Čada, Bauer.


Dukla Praha – Vítkovice 1:0 (0:0)
Branka:
72. Kulvajt. Rozhodčí: Adam - Ardeleánu, Urban. ŽK: Hanus, Daněk, Kulvajt, Palša - Schön, Thiago, Ĺ vec. Diváci: 487.
Dukla Praha: Rada - Mikula, Palša, Kuděla, Daněk - Holub (42. Svatonský), Pokorný (90+2. Hubka), Ludačka, Michal - Kulvajt, Kunc (46. Hanus).
Vítkovice: Vaclík - Nosko, Ĺ vec, Derych, Thiago - Baláž (77. Valášek), Knapp, Motyčka (87. Ditrich), Mikulenka - Schön (32. Jandík), Kříž.


Třinec – Bohemians Praha 0:3 (0:2)
Branky: 5. Ĺ isler, 18. Ibe, 82. Zoubek. Rozhodčí: Hájek - Peřina, Vysloužil. ŽK: Zítka, Dombi - Galbavý, Ĺ isler. Diváci: 811.
Třinec: Bruk - Lisický (46. Hupka), Pindor, Zítka, Matěj - Malíř, Berger (46. Ďurica), Cieslar (71. Jakus), Ceplák - Rodrigues, Dombi.
Bohemians Praha: Beláň - Macháček, Lukeš, Studík, Grznár - Zoubek, Adjei, Ĺ isler (88. Jandzik), Galbavý (76. Fenyk) - Brzezina (84. Majer), Ibe.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

No tak Flaminy šel zadarmo. Ale udivuje mně kolik lidí věří těm fámám o naší finanční situaci. Taky to však ukazuje na úroveň našich pisálků, kteří napíšou kde jakou neověřenou a z bulváru převzatou kravinu. Tady je článek sice z lonska o našich příjmech, ale že by to letos bylo moc jiné to nepředpokládám. http://www.gunners.cz/index.php?option=com_content

flyinggunner

Flaminy šel zadarmo. Trošku je potřeba si ověřit fakta a pak psát bludy. To patří pisálkum z novin. Sice si asi nemůžeme dovolit rozhazovat miliony, ale že bysme byli až tak chudí to zas ne. tady je článek sice rok starý, ale že by se to nějak extra změnilo to asi ne http://www.gunners.cz/index.php?option=com_content

flyinggunner
Nejnovější články