Zpět na » Synot liga » Ohlasy k derby aneb Jak to vidí fanoušci

Synot liga - Ohlasy k derby aneb Jak to vidí fanoušci

0

Líbilo se

08.10. - Přinášíme souhrn nejzajímavějších názorů fanoušků z obou táborů slavných pražských fotbalových klubů. Většina fanoušků Sparty i Slavie se shoduje na tom, že sešívaní vyhráli v podstatě zaslouženě, ale i na tom, že rozhodčí Libor Kovařík si v utkání nevedl vůbec špatně, i když nasadil méně přísný metr, což se mu v závěru zápasu trochu vymstilo.

Názory nejsou redakčně opravovány

"Mno, kdyby rozhodčí pískal objektivně, tak Slavia dohrávala v osmi. Ale to je teď moderní, pořádat hon na Spartu a její hráče, tak se přidejte! Druhý gól Slavie byl zasloužený, Sparta již hrála vabank, ale to, co jim rozhodčí odpustil, je nemyslitelné," tvrdí uživatel FotbalPortalu Ugljan.

Na klubových stránkách Sparty napsal do tamějšího diskuzního fóra svůj názor uživatel s nickem beerbear: "Lidi myslíte že je to opravdu v trenérovi?? To že útočníci nedávaj góly přece neni o tom co udělá Bilek. Je jedno jestli hraje Horvi Maty nebo Ludva šance máme pořád chyba je prostě v hlavně těch hráčů všichni víme že góly dávat umí."

Ne všichni sparťané však mojí podobný názor, oponentem je mu winstonn. "Rozhodně jsme si nezasloužili prohrát... Kovařík je pěknej zm*d.. Doufám, že bude pískat po Derby tak maximálmě MSFL ...... šajze Slavie !!! Bílek ven !!," tvrdí winstonn.

Sparťan pravnik na diskuzi stránkách sparta.cz míní: "Radil bych zachovat chladnou hlavu, jak správně řekl po zápase Hubáček, zajíci se budou počítat po 30. kole. Těm zvás, kteří by Horviho nejraději viděli viset na bráně stadiónu, musím připomenout, že když rozhodl zápas na jaře, byl to pro nás bůh. Jasně, udělal pitomost, ale nezaslouží si, abychom mu za to sprostě nadávali," tvrdí a vzápětí hned dodává: "Nevím jak vy, ale já stále věřím, že titul nakonec zůstane na Letné. Už jsme se přeci dokázali vyhrabat i z větších problémů. Tak se seberme a nebrečme jak staré baby, takhle jsme seshitkům jen pro legraci."

V téže diskuzi se zapojil aktivně i tomas05, který říká: "Kádr máme dobrej, nejlepší v lize. A ti hráči hrát umí. Ale problém vydím v psychice. Bílek se Sieglem si sice přáli, aby do Sparty přišli zlí hoši jako Abraham nebo Limberský, ale problém je, že asi nemají pořádnou autoritu. Když byl odpískaný faul na Horvátha, Horváth by ho měl nechat být, a jít dál. Nevím jak by to dopadlo, pokud by hrál pod koučem Jarolímem, ten si své mužstvo dokáže udržet. Pokud by byl trenér s autoritou, a nebo asi nějaký psycholog, tak věřím, že naše hra by byla mnohem lepší, a i to chování. A nemusel bych každou chvíli poslouchat urážky na Spartu." Kybl10 mu oponuje: "Jenze ryba smrdi od hlavy...a nejvetsi bordel se stal a deje od doby,kdy Spartu vede J+T a pan Kretinsky!", což si však nenechává tomas05 líbit a vrací úder. "A to chceš vyhodit šéfa klubu??? U toho bych až takový problém neviděl, on vychází trenérům maximálně vstříc a to je dobře. Jenom by to chtělo trenéra který by tý jeho vstřícnosti dokázal využít," doplňuje svoji předešlou myšlenku.

Někteří sparťané si myslí, že za prohrou jejich týmu se podepsal rozhodčí zápasu Libor Kovařík. "Rozhodčí ten zápas zvládnul docela slušně, ten za nic nemůže," odporuje na sparta.cz deny.

Pokud by někdo čekal, že slávisti budou skákat radostí až do nebe, bude překvapen. Někteří z nich kritizují výkon Slavie, stejně tak jako například v diskuzi na klubových stránkách Slavie uživatel s nickem dvorski. "Ale, aniž bych chtěl být hyperkritický, s výkonem po fotbalové stránce až tak spokojen nejsem.

Chybělo mi víc narážek, nápadů, vtipu, kreace. Bezvadná byla bojovnost, nasazení, obětování. Myslím si, že moc chyběl Tavares a ač se to nezdá, i svým způsobem Janda. 3 body jsou skvělé, teď odpočinek a porazit Plzeň. Za dnešek chválím Hubáčka, nebyl sice moc vidět, ale nic nezkazil, byl jistotou,. Zdá se mi, že distorze kotníku trochu přibrzdila Dřížďala. Líbil se mi Pudil, Vlček toho strašně moc naběhal a pokryl. Jsem šťasný za ty 3 body, za Slavii," tvrdí.

Superbus však nával emocí nedokáže brzdit: "Slavie má nakročeno k titulu. a pak je tu ještě liga mistrů a pohár, tahle sezona je rozehraná fakt dobře. Hoši děkujem!"

Feyenoord Rotterdam na diskuzním fóru Slavie dodává: "Nežehrejte na výkon, 2:0 je paráda, kterou jsem ještě a Letný nezažil.důležitý jsou tři body, který můžou mít na konci sezony cenu zlata.a u toho už budu osobně:-) jediné po čem jako fanoušek Slavie toužim je TITUL! a tohle je jeden z důležitých kroků."

"Rozhodčí pískal dobře, rovinu, ale jak říkal i Karoch, chtěl pouštět hru a tím nasadil trochu mírnej metr. Zákroky byly čím dál ostřejší a zejména v závěru hráli sparťani dost zákeřně. Nicméně rozhodčího bych pochválil a to ne jen hlavního. Výborně jim zafungovala spolupráce s čárovými. Tak to má vypadat," tvrdí mezi slávisty známý přispěvovatel Bulldock.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články