Zpět na » Synot liga » Liberec se dozví jméno nového trenéra v pondělí

Liberec se dozví jméno nového trenéra v pondělí

0

Líbilo se

12.10. - Až do pondělního poledne si musí fotbalová veřejnost počkat na nového trenéra Liberce. Vedení klubu představí nového trenéra na oficiální tiskové konferenci přesně ve 12 hodin.

Nový trenér by se přípravy týmu měl ujmout v úterý ráno. Do oficiální tiskové konference se nikdo z vedení klubu nebude k osobě trenéra vyjadřovat.


Jablonec, který odvolal stejně jako Liberec svého trenéra po devátém kole, už svého trenéra zná. Je to Fratišek Komňanský. A právě o bývalého trenéra mistrovského Baníku měl Liberec velký zájem. Jenže jeho severočeský rival mu ho však vyfoukl těsně před nosem. Zajímavý tak bude střed těchto dvou soupeřů v podještědském derby ve 12. kole.


Další kandidáti jsou Josef Csaplár, Ladislav Ĺ korpil, Jaroslav Hřebík a nově se zlehka začalo mluvit Jiřím Kotrbovi. Liberec měl zájem také o Josefa Chovance, ale to údajně padlo kvůli financím. Mezi největší favority na trenérské křeslo se řadí Csaplár se Ĺ korpilem, tedy bývalí trenéři Severočechů, kteří dovedli Slovan k historicky prvnímu titulu.


Liberec zažil historicky nejhorší start do sezóny, když po devíti kolech má šest bodů, a s Jabloncem se dělí o čtrnácté místo.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/fcslovanliberec.cz

Nejnovější články