Zpět na » Synot liga » Jihlava prohrála s Čáslaví

Jihlava prohrála s Čáslaví

0

Líbilo se

19.10. - Jihlava se nemůže vzpamatovat z krize. Tentokrát doma nestačila na Čáslav, se kterou prohrála 0:1.

Zápas rozhodla 30. minuta. To čáslavští Strnad se Schulmeisterem předvedli ukázkové řešení akce 2 na 1 a Jan Schulmeister vstřelil vítěznou branku, na kterou nedokázala Vysočina odpovědět.


Jihlava zápas nezvládla a zaslouženě prohrála. Tentokrát na hráčích byla až moc vidět nervozita, ze které pramenily zbytečné chyby. Čáslav předvedla týmový výkon a připisuje si tři body z půdy nepříjemného soupeře.


Tým z Vysočiny si v probíhající sezóně připsal z 6 domácích zápasů dvě porážky, přičemž vyhrát dokázal jen jednou a to je hlavní příčina, proč nebudou jihlavští fotbalisté po 12. kole lepší jak desátí. Čáslav si připisuje tři body a dotahuje se na šestý Fulnek. Po tomto kole tak zcela jistě bude v horní polovině tabulky.

Utkání sledovala dosud nejnižší návštěva v domácích zápasech Jihlavy. Na pěkný jihlavský stadion si našlo cestu jen 550 diváků, což také vystihuje situaci v Jihlavě.


Jihlava - Čáslav 0:1 (0:1)
Branka:
30. Schulmeister. Rozhodčí: Kovařík - Večeřa, Adámková. ŽK: Bartoš - Mráz, Kotrba. Diváci: 550.
Jihlava: Macháček - Veselý, Ĺ edivý, Suchý, Drga (73. Čermák) - Mezlík (46. Cihlář), Sviták, Lovětínský - Rabušic (46. Bartoš), Faldyna, Simr. Trenér: Marko.
Čáslav: Zich - Kotrba, Mráz, Skoupý, Zachariáš - Kurak (90. Sedláček), Jiroušek, Haniak, Hozda - Strnad (90.+3 Slezák), Schulmeister (87. Kocourek). Trenér: Medynský.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články