Zpět na » Synot liga » Bitva mezi Karlem Jarolímem a Adriánem Guľou skončila nerozhodně

Synot liga - Bitva mezi Karlem Jarolímem a Adriánem Guľou skončila nerozhodně

Bitva mezi Karlem Jarolímem a Adriánem Guľou skončila nerozhodně © fkmb.cz - Mladá Boleslav slaví gól proti Plzni

2

Líbilo se

14.02. - VIDEO V dalším utkání 19. kola FORTUNA: LIGY došlo na match dvou týmů, které trápí úplně jiné starosty. Plzeňská Viktorie zavítala do automobilové Mladé Boleslavi, odkud si odvezla remízu 2:2. Pro Adriána Guľu to je ztráta, oproti tomu jeho oponent Karel Jarolím může být s bodem spokojen.

Pro Mladou Boleslav je tahle sezóna zatím vysoce nepovedená. Cílem bylo hrát o pohárové příčky, v horším případě klidný střed. Bohužel skutečnost se od plánů hodně liší a v Mladé Boleslavi se strachují o setrvání v nejvyšší soutěži. Jsou zapleteni v nemilosrdném boji o záchranu a bod proti jasnému favoritovi je pro ně „svatý.“

Tým ze Středočeského kraje chce pro záchranu udělat maximum, proto na konci loňského roku byl odvolán trenér Weber a nahradil ho legendární Karel Jarolím. Ten má na kontě 8 zápasů a z toho pouze 4 body, což není zrovna ideální. Za svoji dosavadní působnost v automobilovém městě si zatím žádné vítězství nepřipsal a zmíněné body získal pouze v remízových zápasech.

Plzeň se oproti Středočechům ve středu tabulky pohybuje, ale ta má cíle daleko vyšší a ideálem by bylo hrát o titul. Tato představa po začátku sezóny, ale rychle opadla, tak přes zimu si vedení dalo cíl urvat druhé místo.

Bohužel i tato meta se po uplynutí každého dalšího kola vzdaluje a dnešek byl dalším potvrzením, že Plzeň není připravena hrát pod Adriánem Guľou špičkový fotbal. V zimě tento trenér dostal šanci své výsledky vylepšit, ale ono to nejde do nekonečna.

Já si pokládám otázku, jak dlouho boss Plzně Adolf Šádek bude trpět takové ztrátové výsledky a neodhodlá se k rapidní změně. Nevěřím tomu, že Adrián Guľa jako hlavní trenér vydrží v Plzni do konce sezóny, pokud se mu nepodaří vytvořit několikazápasovou sérii vítězných zápasů. V dalším kole Plzeň hostí pražskou Bohemku, tak uvidíme, jak toto zajímavé utkání dopadne.

Základní sestava:

Domácí: Diviš - Douděra, Šimek, Křapka, Preisler - Pech, Dancák, Malinský, Ladra, Zmrhal - Škoda

Hosté: Staněk - Limberský, Brabec, Míka, Havel - Kalvach, Šulc, Bucha - Falta, Ondrášek, Ba Loua

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články