Zpět na » Synot liga » Smutní potapěči nebo Inter Lotyšák?

Synot liga - Smutní potapěči nebo Inter Lotyšák?

Smutní potapěči nebo Inter Lotyšák? © -

0

Líbilo se

26.11. - Poslední kolo podzimní sezony Hanspaulské ligy svede dohromady první a druhý klub nejvyšší divize této populární pražské soutěže. O vítězi letošního nesmírně vyrovnaného ročníku se rozhodne mezi týmy Smutný potapěči a Inter Lotyšák A v pondělím večerním střetnutí na umělé trávě FC Tempo Praha.

Přestože mají obě mužstva, co se týče výher, remíz a proher, shodný zápis, dvoubodovou výhodu mají domácí, tedy Smutný potapěči. Inter Lotyšák byl potrestán odpočtem bodů, což může hrát v závěrečném zúčtování velice důležitou roli - aktuálnímu lídrovi soutěže stačí k zisku ceněné trofeje uhrát jakýkoliv remízový výsledek.

Ambiciózní celek s pobalstkým názvem v posledních zápasech vykazuje velmi solidní formu, z pěti kol přišel o jediný bod za domácí remízu se Santa Tranta PC A. V případě pondělní výhry se díky lepšímu skóre stanem mistrem on.
To výběru Smutných potapěču, jakoby v závěru slibně rozjeté sezony docházel dech. Ve stejném časovém intervalu zaznamenal všechny své bodové ztráty, jmenovitě dvě remízy (H S Praha, Vojenské lesy) a jednu prohru (Úterní hosté Ski FC).

Nejlepší útok ligy reprezentuje kanonýr Petr Dedek ze Smutných potapěčů, jenž se čtrnácti přesnými zásahy kraluje tabulce střelců. Bude zajímavé sledovat, zda-li se domácí sniper proti precizní obraně Interu prosadí.

Utkání se těší nebývalému zájmu médii. Vyvrcholení pětatřicátého ročníku "Hanspaulky" bude přímým přenosem vysílat Radio Wave. FotbalPortal připravuje textový online přenos.

Zápas je na programu 26.11.2007 od 20:00 v areálu týmu FC Tempo Praha.

Kam dál?

v l / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
SPAWNík - 05.02. Odpovědět

Byl jsem přítomen, bohužel jako fanoušek, jako hráčovi mi chybí 7 úrovní soutěže, plácáme se v 8mičce, ale jednou přijde čas kdy i KENGURU FC vyšplhá do nějaké vyšší ligy!

Píst - 27.11. Odpovědět

Byl jsem včera na place (kopu za Lotyšák). Myslim, že to byl pěknej zážitek pro všechny lidi co tam byli. Patří velkej dík všem, co se o tu propagaci zasloužili. Jinak jsem samozřejmě nasranej, jak to dopadlo....ale bylo to finále, jak má bejt...příště jim to vrátíme

Petr Dedek - 27.11. Odpovědět

Já jsme byl taky na place (za Potapěče) a rovněž, za celý náš tým, děkuji všem, co se zasloužili o tu mediální show kolem. Bylo to úžasný, i když ten hlavní zážitek jsme si přichystali hlavně tím obratem ve skóre. Lotyšáku nám bylo až líto, sami jsme před našimi tituly o první možný přišli v závěrečném zápase s Vojenskými lesy, takže víme, jak se cítěj... Ale vydržte, my už máme věkový průměr přes 30, takže věčně hrát nebudem Smajlík 1

Člen Fotbalportal.cz - 26.11. Odpovědět

Tak to bylo drama jak svině. Přál sem to Lotyšáku, škoda toho závěru. Hej tohle bylo jak finále LM Smajlík 2

tak to je mazec hanspaulka online fakt mazec Smajlík 17

michal.kiki
- 26.11. Odpovědět

Taky bych si zahrál takle fotbálek, škoda že nejsem z Prahy Smajlík 10 Smajlík 7

KaPi - 26.11. Odpovědět

Hanspaulka si za ty léta doopravdy udělala velké jméno a má také své renomé! Tuto soutěž hrají i někteří bývalí profesionálové! Je to doopravdy soutěž jak má být! Správná malá kopaná Smajlík 7 Smajlík 18

KaPi
KaPi - 26.11. Odpovědět

Teda neznám ani jeden tým, ale podle názvu si myslím, že to budou potapěči, kdo se bude radovat z vítězství! Smajlík 4 Smajlík 18

KaPi
Lhotka - 26.11. Odpovědět

Ten název budí hrůzu, v tom souhlasim Smajlík 2

Lhotka
Člen Fotbalportal.cz - 25.11. Odpovědět

Kurva na tuhle akci se těším jak sviň

Lhotka - 25.11. Odpovědět

Bude to zážitek! Smajlík 7

Lhotka
MatyCZ (webmaster) - 26.11. Odpovědět

Tohle bude paráda! Smajlík 1

MatyCZ
Související odkazy
Nejnovější články