Zpět na » Synot liga » Smutní potapěči nebo Inter Lotyšák?

Smutní potapěči nebo Inter Lotyšák?

Smutní potapěči nebo Inter Lotyšák? © -

0

Líbilo se

26.11. - Poslední kolo podzimní sezony Hanspaulské ligy svede dohromady první a druhý klub nejvyšší divize této populární pražské soutěže. O vítězi letošního nesmírně vyrovnaného ročníku se rozhodne mezi týmy Smutný potapěči a Inter Lotyšák A v pondělím večerním střetnutí na umělé trávě FC Tempo Praha.

Přestože mají obě mužstva, co se týče výher, remíz a proher, shodný zápis, dvoubodovou výhodu mají domácí, tedy Smutný potapěči. Inter Lotyšák byl potrestán odpočtem bodů, což může hrát v závěrečném zúčtování velice důležitou roli - aktuálnímu lídrovi soutěže stačí k zisku ceněné trofeje uhrát jakýkoliv remízový výsledek.

Ambiciózní celek s pobalstkým názvem v posledních zápasech vykazuje velmi solidní formu, z pěti kol přišel o jediný bod za domácí remízu se Santa Tranta PC A. V případě pondělní výhry se díky lepšímu skóre stanem mistrem on.
To výběru Smutných potapěču, jakoby v závěru slibně rozjeté sezony docházel dech. Ve stejném časovém intervalu zaznamenal všechny své bodové ztráty, jmenovitě dvě remízy (H S Praha, Vojenské lesy) a jednu prohru (Úterní hosté Ski FC).

Nejlepší útok ligy reprezentuje kanonýr Petr Dedek ze Smutných potapěčů, jenž se čtrnácti přesnými zásahy kraluje tabulce střelců. Bude zajímavé sledovat, zda-li se domácí sniper proti precizní obraně Interu prosadí.

Utkání se těší nebývalému zájmu médii. Vyvrcholení pětatřicátého ročníku "Hanspaulky" bude přímým přenosem vysílat Radio Wave. FotbalPortal připravuje textový online přenos.

Zápas je na programu 26.11.2007 od 20:00 v areálu týmu FC Tempo Praha.

Kam dál?

v l / fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články