Zpět na » Synot liga » Zeher přichází do Jablonce

Synot liga - Zeher přichází do Jablonce

0

Líbilo se

25.02. - Do Jablonec přichází na půlroční hostování z Baníku Ostrava Robert Zeher, který tak zvýší konkurenci v útoku. Ta byla snížena odchodem Davida Lafaty z Jablonce do Austrie Vídeň.

Robert Zeher odehrál na podzim v 1. FC Slovácko, v němž byl na hostování z Ostravy, šest zápasů v nichž vstřelil jednu branku. „Zehera jsme získali jako posilu do útoku na hostování pro jarní část sezony,“ řekl na klubovém webu Jablonce sportovní ředitel Josef Jinoch. Podle něj by se měla nová posila Zeher připojit k týmu po jeho návratu z herního soustředění na Kypru.

Dvaadvacetiletý Robert Zeher začal s ligovou kariérou v 1. FC Košice, v Česku se objevil poprvé v sezoně 2004/05 v Opavě. Poté přestoupil do Baníku Ostrava, za nějž odehrál celou následující sezonu a v podzimní část sezony 2006/07 strávil na hostování ve Slovácku. V Česku odehrál 71 zápasů a vstřelil pět branek.

Robert Zeher hrával za slovenské mládežnické reprezentace, je to talentovaný ofenzivní záložník, kterého však někteří trenéři pro jeho úspěšnost v soubojích jeden na jednoho staví i do útoku.

Jablonec se zajímá i o dalšího hráče, vedeí klubu velmi stojí o příchod exsparťana Petra Johany, který skončil v tureckém Manisasporu a o kterého mají zájem také Teplic a Most, za nějž již hrál druhou ligu. Ve spojistosti s Jabloncem, ale i Teplicemi se skloňuje i jméno Jiřího Homoly.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fkjablonec.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články