Zpět na » Synot liga » Jindříšek přestupuje do Sigmy

Synot liga - Jindříšek přestupuje do Sigmy

0

Líbilo se

22.02. - Ĺ estadvacetiletý záložník Josef Jindříšek má namířeno z Jablonce do olomoucké Sigmy. Oba kluby se na tomto přestupu již dohodly, nyní se čeká pouze na podpis smlouvy od samotného hráče.

Jindříšek je nyní na Kypru, kam odletěl ještě s Jabloncem. Do přípravy s olomouckým týmem by se měl zapojit v sobotu, kdy Sigma vyráží na herní soustředění do Turecka.

"Chtěl jsem ho, protože ho dlouho znám," řekl trenér Sigmy Vlastimil Petržela na oficiálním webu Sigmy Olomouc. Po odchodu Hubníka do Ruska může právě Jindříšek být jednou z alternativ na uvolněný post středního obránce. Skála, jak Jindříškovi přezdívají, je velkým univerzálem, může nastupovat jak v obraně, tak i v záložní řadě.

Jindříšek letos nastoupil do všech utkání Jablonce, brankově se prosadil dvakrát. Byl to právě on, který v 91. minutě severočeského derby mezi Jabloncem a Libercem proměnil pokutový kop a přerušil tak neprůstřelnost libereckého brankáře Marka Čecha. Za tuto branku obdržel od Deníku Blesk prémii ve výši 10000 Kč.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články