Zpět na » Synot liga » Olomoucký Hubník jde na hostování do FK Moskva

Synot liga - Olomoucký Hubník jde na hostování do FK Moskva

0

Líbilo se

21.02. -

Dvaadvacetiletý stoper Roman Hubník opouští Sigmu Olomouc a bude následující půl rok hostovat v ruském klubu FK Moskva. Zprávu potvrdil také ředitel Sigmy Jiří Kubíček.

Hubníkovo půlroční hostování by se v létě mělo přeměnit na přestup. Informoval o tom hráčův agent Viktor Kolář, který s Hubníkem ve středu letí do Moskvy, kde by ve čtvrtek měl reprezentant do jednadvaceti let podstoupit zdravotní testy. Poté by se měla projednávat jeho smlouva.

Moskevský klub nabídl Hanákům 99 miliónů korun. Ovšem vedení Sigmy do Ruska vzkázalo, že Hubníka prodají klidně za menší částku za podmínky, že dalším případným přestupem poputují další peníze do olomoucké kasy. Kubíček totiž věří, že pro talentovaného obránce bude Moskva jen přestupní stanicí do klubu z předních evropských lig. V tom případě by olomoucký klub vydělal více než kolik v současné době vedení týmu FK Moskva nabízí.

Samotný hráč je s přestupem velmi spokojen: "Jsem samozřejmě za tuhle nabídku rád, od našeho trenéra Petržely vím, že FK Moskva je ambiciózní a perspektivní klub. A že ruská liga je hodně kvalitní soutěž se spoustou výborných cizinců. Takže krok zpátky, jak by si snad někdo mohl myslet, to pro mě určitě není," řekl k transferu.

Roman Hubník má právem velké ambice a doufá, že Moskva nebude jeho posledním zahraničním působištěm. "Po zahraničním angažmá jsem toužil už delší dobu. Jsem proto rád, že to konečně vyšlo. Věřím, že se v Moskvě prosadím a otevřu si tak dveře do ještě kvalitnějšího klubu i soutěže," věří mladý stoper.

Tento defenzivní fotbalista odehrál v Gambrinus lize už 104 zápasů a dal čtyři góly. Letos na podzim oblékl dres Sigmy celkově šestnácktrát. Gól se mu vstřelit nepodařilo.

/ FotbalPortal.cz,

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články