Zpět na » Synot liga » Pohled sparťanského fanouška na včerejší zápas

Synot liga - Pohled sparťanského fanouška na včerejší zápas

0

Líbilo se

12.03. - Včerejší zápas Sparty s Jabloncem, který skončil blamáží letenských v poměru 0:3, vyvolal u řady sparťanů rozpaky. Co na to říká jeden z kotelníků?

"Tak už začala znovu Gambrinus liga.A hned na úvod připravila mnohá překvapení.

"Vysoké vítězství Brna na Českými Budějovicemi. Nečekanou remízu Mladé Boleslavi se Zlínem. A hlavně prohru pražské Sparty doma na Letné s Jabloncem, který na Letné nebodoval celých 12 let.

Přes 12 tisíc diváků přihlíželo katastrofálnímu vstupu letenských do jarní části ligy. I když katastrofálnímu… Sparta už má dobré dva roky špatné vstupy do sezóny. Nemusím asi připomínat podzimní část, ve které znovu doma před asi 15-ti tisíci diváky remizovala 0:0 s Kladnem.

Ačkoli se Spartě při zápase zranil dravý útočník Rezek, zdálo by se, že by stále mohla bodovat, jenže… Nedokázala uhlídat standardní situace Jablonce a inkasovala. Jablonec se tedy dostal do vedení 2:0.

Což už na sparťanské fanoušky působilo jako ledové sprcha. Někteří se zvedli a už odcházeli. To vše se odehrálo už v době, kdy měl kapitán Sparty Řepka první žlutou kartu a dost si zahrával s ohněm. Nebýt milosrdného rozhodčího mohl být tak po hodině hry vyloučen.

Možná to zapříčinilo,že Sparta byla v obraně jak se říká děravá. Po hodině hry měl dvě tutovky sparťan Daniel Kolář, ale ani jednou se mu nepodařilo propasírovat míč za Ĺ pitova záda.

Ačkoli Spartě chyběl od začátku Libor Došek, který se zranil při čtvrtfinálovém zápase poháru ČMFS, měla by Sparta zvládat takovéto zápasy i bez něj. Ale opak je pravdou, při absenci Doška a Rezka Sparta v útoku působila bezradně.

I přes dobré nápady Ĺ imáka a Matušoviče se nebyla schopna dostat do šestnáctky soupeře.

A tak přišla další rána a v podobě třetího gólu do Blažkovi sítě.

Takže dá se očekávat tvrdý souboj o titul.

Sparta, Liberec nebo Slavia? Kdo z nich získá titul a kdo odejde poražený? Sparťané mohou jen doufat, že pro ně jarní část skončí stejně jako podzimní. Začátek je velmi podobný."

Lukáš Vojtěch / Petr Prokšan

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Spalte Bibli - 28.12. Odpovědět

Brichto ty si ale krypl Smajlík 3

Reklama
Reklama
Nejnovější články