Zpět na » Synot liga » Pospěch přestupuje do Norska

Synot liga - Pospěch přestupuje do Norska

0

Líbilo se

08.03. - Liberec ještě i po skončení přestupového období v české lize ztratí jednoho z útočníků: Zbyněk Pospěch přichází coby nejdražší posila v historii co klubu Odd Grenland, kde dnes podepsal smlouvu na čtyři roky.

Zpočátku zájmu Norů nevěnoval podle svých slov pozornost. "Bylo to během herního soustředění s Libercem na Kypru, kde jsem na to neměl moc myšlenek. Postupem času jsem ale o tom začal přemýšlet a dnes přímo na místě poznal, že to byl vlastně dobrý nápad," řekl po podepsaní smlouvy ČTK Zbyněk Pospěch.

Nakonec se vše seběhlo rychle: koncem týdne se vrátul z herního soustředění na Kypru, ve středu vyrazil do Norska a dnes se jeho přestup stal historickým mezníkem norského provinčního klubu.

Pospěch v loňské sezoně získal s Libercem titul, poté se v létě jeho hostování ze Sparty změnilo v přestup a nyní odchází na své první zahraniční angažmá. "Rád bych jednou skončil v některé anglické nebo skotské soutěži a Norsko by jako mezistupeň mělo být ideální," řekl. Norskou ligu totiž bedlivě sledují skauti z Ostrovů.

V Norsku startuje liga až koncem března, do té doby si v Česku vyřídí pár záležitostí a příští týden se vrací na Kypr, kde pobývá jeho nový klub Grenlad.

V české lize odehrál Pospěch 94 zápasů, ve kterých vstřelil 17 branek.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články