Zpět na » Synot liga » Baník chce být v tabulce výše

Synot liga - Baník chce být v tabulce výše

0

Líbilo se

07.03. - Na včerejší tiskové konferenci klubu FC Baník Ostrava představili nejvyšší činovníci cíle pro nadcházející půlrok. Na konferenci se sešlo asi dvacet novinářů.

Na zvídavé otázky odpovídali hlavně předseda představenstva Jakub Kahoun, trenér Karel Večeřa a kapitán Ostravanů Martin Lukeš.

Baník Ostrava vstupuje do ligového jara s cílem zaútočit na poháry. Nejreálněji se jeví pohár Intertoto, a proto se hráči budou pokoušet o páté místo. Ostravané chtějí i nadále předvádět pěkný fotbal, který se jim často na podzim dařil.

Ovšem věkový průměr hráčů je 22,8 let, a proto trenér Večeřa opět nabádá fanoušky k trpělivosti. Slezany totiž na podzim srážely vlastní chyby, což se projevovalo nezkušeností kádru Baníku. Samozřejmě si trenér přeje, aby chyb hlavně v obranné činnosti bylo co nejméně.

Baník přes zimu neposiloval. Odešli tři zkušení Raška, Slončík a Žůrek. Nejstarším hráčem je nyní osmadvacetiletý Martin Lukeš, který bude zároveň nosit kapitánskou pásku.

Přestože Kahoun mluví o pátém místě, fanoušci klubu příliš optimističtí nejsou. I přesto ale pojede svůj klub na první jarní zápas do Olomouce podpořit početná výprava. Pro ostravské příznivce budou připojeny speciální vlaky. Fanouškovský web také pořádá autokolonu.

Sigma bude pro Baník velmi těžký soupeř. S trenérem Petrželou se zvedla a očekává se, že ligovou tabulkou půjde vzhůru.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články