Zpět na » Synot liga » Jablonečtí hráči měli dnes volno

Synot liga - Jablonečtí hráči měli dnes volno

0

Líbilo se

06.03. - Zatímco fotbalisté Sparty dnes hráli čtvrfinále domácího poháru v Příbrami s tamější Marilou a ostatní ligové týmy měly tréninky, Jablonečtí zvolili pár dní před vypuknutím fotbalového jara v tuzemské nejvyšší soutěži jinou strategii, když dal trenér Petr Rada svým svěřenům den volna.

"Najeli jsme na zápasový rytmus, ve kterém mají hráči druhý den po ligovém utkání volno,“ řekl Karel Rada klubovému webu.

Zítra však budou mít hráči Jablonce opět dvoufázový trénink. „Dopoledne jdeme do posilovny, odpoledne na hřiště. V plánu máme jet do Lipníku, ale vše se může změnit, záleží na počasí. Je možné, že zůstaneme někde v Jablonci,“ řekl trenér Rada.

Ve čtvrtek bude mít Jablonec stejně jako Slavia tiskovou konferenci a po ní jede trénink. V pátek budou hráči opět jednou trénovat, v sobotu budou trénovat až navečer. „Chtěl bych se přiblížit času utkání na Spartě. Uvažovali jsme o tom, že bychom mohli trénovat na hlavním hřišti a technický ředitel Vladislav Kavan by nám i rozsvítil, ale rozhodli jsme se ještě pošetřit trávník. Trénovat tak budeme kolem 16 hodiny,“ uvedl Rada.

Jablonec bude hrát na Letné se Spartou v neděli od 20:15, zápas vysílá ČT4 Sport.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/fkjablonec.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články