Zpět na » Synot liga » Tipérský souboj začíná!

Synot liga - Tipérský souboj začíná!

0

Líbilo se

29.03. - Od dvacátého kola Gambrinus ligy budete mít možnost porovnat své tipérské schopnosti s osobnostmi, které se okolo fotbalu pohybují. Jednat se bude o současné ligové hráče, trenéry, internacionály, manažery, ale i fanoušky z řad uměleckých kruhů - například zpěváci či herci.

Hrací systém:
20. ligové kolo 1. pětifinále
21. ligové kolo 2. pětifinále
22. ligové kolo 3. pětifinále
23. ligové kolo 4. pětifinále
24. ligové kolo 5. pětifinále
25. ligové kolo 1. třetifinále
26. ligové kolo 2. třetifinále
27. ligové kolo 3. třetifinále
28. ligové kolo 1. semifininále
29. ligové kolo 2. semifinále
30. ligové kolo finále

Ve dvacátém až čtyřiadvacátém kole se utká celkem deset tipérů. Lepší z dvojice postoupí spolu s nejlepším poraženým do třetifinále, které bude na programu během 25.-27. ligového kola. Vítězové soubojů a opět nejlepší poražený poté následně postoupí do semifinále, které bude 28. a 29. ligové kolo a vítězové semifinále se utkají v posledním ligovém kole ve finále.

O vítězi duelu rozhoduje vyšší počet správně natipovaných zápasů, tipy 10 a 02 jsou brány za polovinu bodů. V případě rovnosti správně tipovaných zápasů rozhoduje vyšší součet celkových kursů správně odtipovaných zápasů. Toto kritérium (nejprve vyšší počet správně tipnutých zápasů, poté součet kursů) bude rozhodovat i o čtvrtém semifinalistovi.

Změřit sílu s tipujícími osobnosti si můžete i Vy, stačí napsat vždy do komentářů pod článkem s tipama svůj tip, pro zvýraznění doporučuji na začátek napsat TIPOVAČKA.

První souboj podstoupí hráč FC Tescomy Zlín Martin Vyskočil a internacionál, sportovní ředitel International Sport Manager a žijící slávistická ikona Pavel Kuka.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články