Zpět na » Synot liga » Preview 19. kola

Synot liga - Preview 19. kola

0

Líbilo se

28.03. - Minulé kolo zamíchalo postupovými kartami. HFK Olomouc porazila Jihlavu a v tabulce na ní ztrácí jen bod. Navíc se k těmto týmům přibližují Bohemians 1905.

Zápasy 19. kola:

30.3. - 18:00
Jihlava - Jakubčovice
Jihlava se bude chtít oklepat z porážky od HFK Olomouc. V tabulce je sice pořád druhá, ale právě třetí HFK na ní ztrácí jen bod. Domácí ještě nemohou počítat s Liborem Balážem, který po zranění začal jen s lehkým tréninkem. Chybět jí bude v minulém kole vyloučený Michal Kadlec. Jakubčovice se díky úterní výhře vyhoupli na páté místo a boj o přední příčky stále nevzdávají.
Tip: 1

Hradec Králové – Bystrc
Hradec na jaře nehraje špatně. V minulém kole sice prohrál na Žižkově, ale to pro domácí není žádná tragédie.Bystrc se stále nemůže odpoutat od sestupových míst. Navíc jí z disciplinárních důvodů budou chybět Nechvátal a Krejčíř.
Tip: 1

31.3. - 10:15
Sokolov – Žižkov
Sokolov v minulém kole uhrál v devíti lidech bod v Ăšstí nad Labem a to by ho mohlo ještě více semknout. Jenže přijede vedoucí tým tabulky Žižkov. V minulém domácím utkání Sokolova s Hradcem Králové přišlo přes dva tisíce diváků a teď mohlo přijít ještě o něco více. To by domácí mohlo ještě více nakopnout. Chybět jim ale budou Hájovský a Salák. Žižkov by měl být kompletní. Otázkou je zda se do základní sestavy prosadí Petr Ĺ vancara, který v minulých dvou utkáních střídal a pokaždé se trefil.
Tip: 0

31.3. - 17:00
Opava - Ăšstí nad Labem
Zde se střetnou týmy s opačnou formou. Domácí Opava na jaře ještě neprohrála a hraje v pohodě. Proto se očekává dobrá návštěva. Naopak Ăšstí si o víkendu připsalo teprve svůj první jarní bod, když v závěru hráli dokonce proti devíti. Hostům navíc boudou chybět distancovaní Karlík a Dvořák.
Tip: 1

1.4. - 10:30
Blšany – Hlučín
Oběma týmům se na jaře moc nedaří. Blšany už hrají prakticky každý zápas o přežití, a tak si nesmí dovolit zbytečné ztráty s týmy z dolní poloviny tabulky. Hostům bude chybět Petr Žižka, který nasbíral čtyři žluté karty.
Tip: 1

1.4. - 16:30
Bohemians 1905 – Třinec
Na Bohemians se opět čeká fantastická návštěva a tím pádem i atmosféra. Klokani ještě na jaře nezaváhali a vezou se na vlně euforie. Chybět jim budou Lukáš a Marek. Oba v minulém kole obdrželi svou čtvrtou žlutou kartu. Třinec je silný zvláště doma. Díky domácím výhrám se posunul na deváté místo.
Tip: 1

Čáslav - Vítkovice
Čáslav se díky výhře v Hlučíně vyhoupla na osmou příčku. Naopak Vítkovice jsou až třinácté a stále bojují o záchranu. Vítkovice jsou nejhorší tým venku, když nasbírali pouze tři remízy. Avšak ani Čáslav nehraje doma dobře, doplácí na zbytečné ztráty a to jí stojí lepší umístění v tabulce.
Tip: 1

2.4. - 15:00
Olomouc B - HFK Olomouc
Olomoucké derby. Domácí hrají o záchranu, hosté o postup. Oběma týmům jde tedy o hodně. Béčko Olomouce se bude muset obejít bez Martina Komárka, který obdržel čtvrtou žlutou kartu. Naopak ale bude moci využít některé hráče, kteří o víkendu nenastoupí za první mužstvo. V týmu Holic je po vítězství nad Jihlavou dobrá nálada. V tabulce na ní ztrácejí jediný bod. Chybět bude dlouhodobě zraněný střelec Miloš Kropáček, dále pak pro zranění Ĺ ebela a Schindler. Navíc si ještě odpočine Kalvoda, který obdržel čtvrtou žlutou kartu. Díky pondělnímu termínu (od 15:00) se však nečeká vysoká návštěva.
Tip: 0

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články