Zpět na » Synot liga » České Budějovice - Kladno 0:2 (0:1)

Synot liga - České Budějovice - Kladno 0:2 (0:1)

0

Líbilo se

08.04. - Fotbalisté Kladna po šesti utkáních opět vyhráli a po šesté v sezoně vstřelili v utkání více než jednu branku. Českobudějovický trenér Cipro se po utkání na své svěřence hodně zlobil.

Vstup do utkání měli lepší hosté, kteří mohli jít již po deseti minutách do vedení, ale Radzinevičiusův průnik zastavil domácí brankář Křížek. Zhruba po půlhodině hry se v gólové šanci ocitli opět kladenští, ale Strnad, ke kterému se míč odrazil po rohovém kopu, těsně minul Křížkovu branku. Na druhé straně zahrozil Táborský, ale jeho akce brankou neskončila. Gól přišel až těsně před koncem prvního poločasu. Kladenský zblokovaný centr se dostal až na kopačku Kaliny, který nedal domácímu brankáři Křížkovi šanci a poslal míč přesně ke vzdálenější tyči.

Začátek druhého poločasu byl opět v režii hostí. Pět minut po změně stran se po rohovém kopu dostal míč k Radzinevičiusovi, který poslal míč do odkryté domácí branky. Poté domácí trenér Cipro reagoval vystřídáním Volešáka a Táborského, ale nové tváře na trávníku zlepšení do domácích řad nepřinesly.

Ohlasy po utkání:
František Cipro (trenér Českých Budějovic): "Někteří hráči by se měli probudit. Nevím, jestli moc čtou noviny a přemýšlí už o pohárech, ale hlavně by si měli uvědomit, kam patří a měli by spadnout zpět na zem"
Miroslav Koubek (trenér Kladna): "Myslím, že jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Byli jsme od začátku aktivní a domácím jsme toho zase tolik nedovolili. Prezentovali jsme se rychlým a běhavým kombinačním fotbalem."


České Budějovice - Kladno 0:2 (0:1)
Branky: 44. Kalina , 52. Radzinevičius

Sestavy:

Č. Budějovice: Křížek - Dvořák, Skála, Kladrubský, Peroutka - Poborský, Žižka (69. Hrbáč), Volešák (54. Adamec), Černý - Táborský (52. Mrkvička), Holenda
Kladno: Pavlík - Hamouz, Ĺ imunek, Killar, Farbák - Kalina, Gecov, Strnad, Cigánek (78. Ĺ elicha) - Radzinevičius (90. Kociáň), Veleba (71. Simpson)

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články