Zpět na » Synot liga » Sparta s rodinnou tribunou první nepřišla

Synot liga - Sparta s rodinnou tribunou první nepřišla

0

Líbilo se

07.04. - Je rodinný kotel na Spartě první, tak jak to tvrdili při jeho otevření sami sparťané a prezentovala to některé média? Ne tak docela.

V pondělí dohrávce Sparta představila rodinnou tribunu s kapacitou 500 míst, která byla vytvořena vyhrazením jednoho ze sektorů. Vstup na ní mají pouze rodiče s dětmi do patnácti let, cena pro čtyřčlennou rodinu je dvěstě korun, za každé dítě navíc se platí padesátikoruna, děti do šesti let věku mají vstup zdarma. V ceně je zahrnuta i služba speciálně vyškolených dívek, které se o děti postarají. Děti se mohou zúčastnit navíc fotbalové abecedy a soutěže o ceny, mohou si však také v koutě střílet na branky, hrát stolní fotbal nebo si kreslit.

S rodinnou tribunou počítá i nový slávistický stadion v Edenu, v současném azylu Slavie na Strahově nic podobného není. Klubu se nevyplatí investovat do majetku, který není jeho.

Ovšem rodinnou tribunu mají od letošní sezony už v Teplicích, Libereci i Slovácku. V Teplicích platí do rodinného sektoru vstup pouze dospělí muži, naopak ženy a děti mají vstup zdarma. Atrakce jsou podobné těm z Letné, jedná se tedy i zde o stolní fotbálek, proti Jablonci bude pro dospělé návštěvníky rodinného sektoru pivo a klobása za jednotnou cenu 15 Kč.

Jako rodinný sektor by se dal s mírně přivřeným jedním okem uznat i sektor za jednou z bran na mosteckém stadionu. Mohou do něj důchodci za poloviční vstupné oproti ostatním prostorám stadionu, tedy za dvacet korun. Dospělý za 40 Kč (oproti 70) a mládež do patnácti let zadarmo (oproti 70 kč). V modelové situaci zaplatí čtyřčlenná rodina s dvěma dětmi ve věku do patnácti let pouze 80 Kč (oproti 280 v jiných částech stadionu), s jedním dítětem do patnácti let poté 120 Kč.

I to by se tedy dalo možná označit jako rodinná tribuna, ovšem na druhou stranu je pravda, že pro rodiny s dětmi toho má v programu nejvíce. Ovšem první, jak se tvrdilo v některých médiích, s tímto nápadem v Česku rozhodně nepřišla.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články