Zpět na » Synot liga » Tipérský souboj: druhé kolo

Synot liga - Tipérský souboj: druhé kolo

0

Líbilo se

06.04. - Ve druhém kole naší tipérské soutěže se utká Daniel Hort, brand manager vydavatelství Ringier CZ pro oblast sportu. Tento syn slavného českého šachisty hrával ve Slavii v jednom týmu s Josefem Jinochem nebo Pavlem Kukou. Své síly změří s komentátorem české verze Eurosportu Petrem Kadeřábkem.

ZLĂŤN - SPARTA
Daniel Hort:
Sparta si už nemůže nikde ztrácet body a mám za to, že když ji štěstěna přihrála výhru s Boleslaví, že si toho teď budou vážit a budou hodně bojovat.
Tip: 2.

Petr Kadeřábek:
Sparta zvládla minulé kolo v poslední části utkání. Dojde ke změnám v základním kádru a celý tým bude už aktivní od počátku utkání. V souboji s jedním z nejslabších týmů soutěže vyhraje rozdílem třídy.
Tip: 2.

TEPLICE - JABLONEC
Daniel Hort:
Mám pocit, že tyhlety dva kluby budou remizovat. Nemám pro to ale žádný racionální důvod.
Tip: 0.

Petr Kadeřábek:
V severočeském derby je sice favoritem tým z Teplic, ale Jablonec umí na hřištích soupeře využít brejků. Tato taktika nakonec přinese Jablonci bod za remízu. Dle mého soudu padne více jak dvě branky.
Tip: 0.

BOLESLAV - PŘĂŤBRAM
Daniel Hort:

Řekl bych, že výhra domácích. Určitě.
Tip: 1.

Petr Kadeřábek:
Ml. Boleslav má kompaktnější kádr, který však bude mírně otřesen ze závěru zápasu ze Spartou. Příbram bude hrát na nulu, což se jí podaří a odveze si bod za bezbrankovou remízu.
Tip: 0.

OSTRAVA - BRNO
Daniel Hort:
No... Taky výhra domácího týmu. Řekl bych, že Ostrava v současné době už si nemůže dovolit doma ztrácet body a bude to jasná jednička.
Tip: 1.

Petr Kadeřábek:
Ostrava opět nenaváže na střelecké hody z úvodního zápasu jara a tentokrát díky neporoměněným šancím na Brno stačit nebude.
Tip: 2.

LIBEREC - SLOV�CKO
Daniel Hort:

Bez diskuze jednička. Už ani nevidím důvod, proč by mělo Slovácko vyhrát, myslím, že už to zabalili.
Tip: 1.

Petr Kadeřábek:
Liberec už v předešlém kole dokázal, že to s ambicemi na pohárové
příčky myslí vážně. Proti poslednímu týmu tabulky nemůže zaváhat.
Tip: 1.

SLAVIA - MOST
Daniel Hort:

Jednička, ale taková opatrná, protože Slavii sice pasujou všichni do role, že se naučila vyhrávat a otáčet zápasy, ale já o tom ještě nejsem moc přesvědčen. V řadě zápasů, kdy se jí to teď povedlo, měla i štěstí.
Tip: 1.

Petr Kadeřábek:
Slavia má nejlepší formu ze všech týmů ligy. Most jí nebude dostatečným soupeřem. Jen koncovka zhatí Slavii plány na brankové hody. Utkání však v pohodě zvládnou a tři body zůstanou na Strahově.
Tip: 1.

OLOMOUC - PLZEŇ
Daniel Hort:

Výhra hostů, protože si myslím, že Plzeň v Olomouci vyhraje. Hraje dobrej fotbal a jde teďko i nahoru. Řekl bych, že Olomouc bude mít ještě veliké problémy a že kouzlo pana Petržely v současné době vyprchává a že v klubu budou mít ještě velké starosti se záchranou.
Tip: 2.

Petr Kadeřábek:
Olomouc musí už na jaře začít bodovat. Kouč dle mého soudu udělá dvě tři změny v sestavě proti minulému kolu a to se vyplatí. Plzeň přijede sice s odvážnou taktikou, ale ta do poločasu vezme za své.
Tip: 1.

BUDĚJOVICE - KLADNO
Daniel Hort:
Remíza. Oba kluby s ní budou spokojení, myslím, že nebudou hrát nic jiného.
Tip: 0.

Petr Kadeřábek:
Kladno si na Budějovice věří a i když se zatím střelecky ani jeden tým na jaře příliš neuvedl, tak Kladnu bude stačit jedna branka na remízu či na všechny tři body.
Tip: 02.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články