Zpět na » Synot liga » Marila Příbram - Baník Ostrava 0:0

Synot liga - Marila Příbram - Baník Ostrava 0:0

0

Líbilo se

22.04. - Souboj mezi příbramskou Marilou a ostravským Baníkem skončil bez branek. Příbram čeká čtrnáct zápasů na vítězství, Baník prodloužil svou sérii bez porážky na tři zápasy.

Před zápasem postihla ostravské fotbalisty nepříjemná věc. Při rozcvičování se zranil David Bystroň a do základní sestavy tak místo něj nastoupil Petr Čoupek. Oba týmy se nechaly slyšet, že hrajou na vítězství.

Utkání začalo z obou stran hodně opatrně a v prvních minutách se soupeři jen oťukávali. O nebezpečné střety však nouze nebylo. Už v 7. minutě se srazili gólman Vašek a domácí útočník Navrátil, po kterém zůstali oba ležet na hřišti. V 11. minutě pak musel být ostravský brankář ošetřován znovu, když byl atakován fotbalisty Příbrami. A v 19. minutě odešel ze hřiště Jakub Navrátil, který byl poraněný nejspíš ze střetu s Vaškem.

V průběhu první půle sledovali diváci velmi nezáživný fotbal s velkým počtem nepřesností na obou stranách. Zvednout diváky ze sedadel tak snad mohla v 33. minutě šance hostujícího Varadiho. Brankář Pařízek jeho pokus zlikvidoval. První poločas už poté moc vzruchu nepřinesl.

Druhý poločas začal šancí Příbrami. V brejku nebezpečně vypálil Otepka a Vašek se měl co ohánět, aby střelu vyrazil. Dobíhající Huňa byl už pak v ofsajdu.

V tomto poločase byla hra přece jen z obou stran lepší, ale vyložené šance chyběly. Příbram se více tlačila do ofenzivy, Ostravští však byli pozorní.

Baník Ostrava si mohl nakonec odvézt všechny tři body. Nejlepší střelec týmu David Střihavka hlavou trefil spojnici břevna a tyče. Ostravský střelec tak vyšel opět střelecky naprázdno.

Zápas skončil bezbrankovou remízou a kouči obou týmů nebyli po utkání s bodem spokojeni.

FK Marila Příbram - FC Baník Ostrava 0:0

Příbram: Pařízek - Hunal, Halama, Mácha, Lesák - Hašek, Otepka, Ĺ merda, (54.Jungr), Pleško (65.Řezníček) - Huňa, Navrátil (19.Eismann)

Baník: Vašek - Čoupek, Klimpl, Cigánek, Řezník - Metelka (78.Mičola), Lukeš (86.Magera), Marek, Rajtoral - Střihavka, Varadi (68.Mišinský)

Rozhodčí: Příhoda - Ondo, Pelikán

Diváci: 3 056

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články