Zpět na » Synot liga » Radek Dosoudil přeřazen do rezervy

Synot liga - Radek Dosoudil přeřazen do rezervy

0

Líbilo se

08.05. - Po prohře v Jablonci 0:1 se dnes sešlo vedení fotbalové Slavie aby vyřešilo krizi týmu. Hráči nedokázali popáté za sebou vstřelit branku a tím pádem popáté za sebou ani nevyhráli.

Navíc byl pro hrubou chybu vyúsťující v druhé vyloučení v krátké době přeřazen do slávistické rezervy hrající třetí nejvyšší ligu Radek Dosoudil, který dostal od klubu i pokutu.

Cílem pro další zápas s Mladou Boleslaví je bezpodmíněčně zlomit střelecké prokletí a vyhrát, protože Mladá Boleslav má na třetí pozici na čtvrtou Slavii náskok již dvou bodů - přitom před pěti koly se Slavia ještě vyhřívala na prvním místě tabulky s relativně dostatečným čtyřbodovým náskokem na druhou Spartu.

Nyní však místo boje o titul musí myslet na boj o evropské poháry. "S výsledky a především výkony mužstva jsme velmi nespokojeni. Ve čtvrtečním zápase s Mladou Boleslaví očekáváme bezpodmínečně vítězství. Věříme, že si realizační tým i hráči uvědomují vážnost situace a udělají pro výhru maximum," řekl pro klubový web Petr Doležal, generální ředitel klubu.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články