Zpět na » Synot liga » Slovácko - Most 1:1 (1:1)

Synot liga - Slovácko - Most 1:1 (1:1)

0

Líbilo se

29.04. - Jestliže domácí chtěli pomýšlet na záchranu v lize, tak v tomto utkání každopádně potřebovalo zvítězit. I přes brzké vedení domácích se však nakonec v Uherském Hradišti body dělily.

Již v šesté minutě dokonale trefil odražený míč domácí Ĺ imáček a Slovácko se rychle ujalo vedení. Mostečtí se však brzy vzpamatovali a v 21. minutě měl Mendy dostatek času a prostoru k překonání Drobisze. Ve zbytku první půle pak byli aktivnější hosté.

Do druhé půle nastoupili s větším odhodláním hráči Slovácka. Racko i Ĺ imáček však v dalších příležitostech selhali. Most se navíc soustředit spíše na obranu, a tak utkání skončilo smírně.

Sám trenér Malura po zápase konstatoval, ža jeden bod z tohoto zápasu situaci domácích rozhodně neřeší a pokud chtějí nadále pomýšlet na záchranu, musí vyhrát na Spartě. Naopak trenér Ĺ časný přiznal, že jeho tým může být rád za remízu.

Slovácko - Most 1:1 (1:1)

6. Ĺ imáček - 21. Mendy.
ŽK: Kubáň, Kaspřák, Ĺ uškavčevič - Zbončák, Krejčí, Prášil

Slovácko: Drobisz - Kubáň, Ĺ uškavčevič, Ineman, Lysoněk - Kaspřák (73. Filipský), Němčický (85. Brožík), Görner (76. Kúdela), Racko - Ĺ imáček, Ivana

Most: Vaniak - Krejčí, Suchý, Procházka, Zbončák - Ĺ típek (46. Gašparík), Pikl, Vozábal (65. Schut), Prášil - Brzezina (75. Pešír), Mendy

Jarmil Vepřek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články