Zpět na » Synot liga » Horváth tvrdí, že mu Slavia dluží skoro milion

Synot liga - Horváth tvrdí, že mu Slavia dluží skoro milion

0

Líbilo se

26.04. - Ve včerejším vydání deníku Blesk nařkl záložník Sparty Pavel Horváth, že mu Slavia dluží skoro milion korun.

"Dělá to osm set tisíc. Ale nemám doklady, nemám páky, jak to dostat zpátky," řekl pro Blesk.

Vedení fotbalové Slavie však dnes tuto informaci demetovalo. "Vedení fotbalového klubu SK Slavia Praha se důrazně ohrazuje proti nařčení fotbalisty Sparty Praha Pavla Horvátha, který v deníku Blesk uvedl, že mu Slavia Praha dluží 800.000 Kč. Pokud existuje opodstatněný nárok, nechť se pan Horváth na klub obrátí, Slavia tento nárok jistě vyřeší. V opačném případě vedení klubu pana Horvátha vyzývá, aby od podobných vyjádření vůči Slavii upustil. V souvislosti s výše uvedeným při opakovaném vyjádření pana Horvátha, by byla Slavia nucena podniknout odpovídající právní kroky," stojí v prohlášení.

S tím se dá souhlasit, pokud Pavel Horváth na to nemá důkazy, neměl by o tom mluvit. V opačném případě by měl počítat s trestem ze strany třeba i civilního soudu, kde by se dalo vše klasifikovat jako nactiutrhání. Žijeme totiž v právním státě, kde se smrt dá přát i akciovým společnostem (alespoň dle Disciplinární komise ČMFS), proč by tedy nemohly být akciové společnosti také nactiutrhovány?

Na druhou stranu je známé že Slavia dlužila hodně svým (nejen) bývalým hráčům - z poslední doby stačí vyjmenovat Vachouška, Lukáše a Tomáše Došky, Kolouška, Zbončáka či Holeňáka, takže ono tvrzení Pavla Horvátha ani příliš nepřekvapuje. Ovšem pokud nemá důkaz, měl by o tom mlčet.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články