Zpět na » Synot liga » Tipérský souboj: finále

Synot liga - Tipérský souboj: finále

0

Líbilo se

25.05. - Konečně je tu velké finále našeho tipérského souboje! Celou soutěží prošli až do jejího závěru brand manager RINGIERu CZ Daniel Hort a rockový zpěvák Aleš Brichta.

TEPLICE - OSTRAVA
Dan Hort: To jsou takové zápasy, kde už o nic nejde. Myslím že asi remíza. Padne hodně gólů.
Tip: 0

Aleš Brichta: Zřejmě vyrovnaný souboj. David Střihavka se králem kanonýrů letos už nestane.
Tip 0

BUDĚJOVICE - SLAVIA
Dan Hort: Slavie vyhraje. Budějovice mi přijde jsou v takovém rozkladu a bez motivace, Slavie má motivaci ještě velikou.
Tip: 2

Aleš Brichta: Při tom co Slavia vyvádí v poslední době, bych tipoval výhru Budějic, ale přece jen jde o šanci na Ligu mistrů.
Tip 2

BOLESLAV - LIBEREC
Dan Hort: Tam bude asi úplně všechno, bude to moc pěkný zápas a je jen škoda, že Boleslav nemá větší stadion. Jakej mám na tohle dát tip? To bude hodně záviset na tom, jak se bude vyvíjet zápas na Spartě. Tady když se jednomu z nás povede ten jeden zápas, tak se mu povede i ten druhej, ale to musí člověk postavi proti sobě. Já bych to postavil tak, že vyhraje Boleslav.
Tip: 1

Aleš Brichta: Souboj posledního kola. Liberci stačí bod na postup do předkola Ligy mistrů a myslím, že ho získá.
Tip 0

ZLĂŤN - OLOMOUC
Dan Hort: Jedna, protože Olomouc nehraje dobře a bude to takovej uvolněný zápas.
Tip: 1

Aleš Brichta: Těžko tipovat. Je otázka, kdo víc oslavoval záchranu v lize, ale Olomouc hraje venku bídně.

Tip 1

PŘĂŤBRAM - BRNO
Dan Hort: Myslím si že dvojka, protože v Příbrami už asi začnou budovat nové mužstvo, takže na obou stranách dostanou šanci mladí kluci a přijde mi, že má Brno lepší kádr. A Brno hraje o prémie.
Tip: 2

Aleš Brichta: Příbram se nebude chtít loučit s ligou prohrou, ale na víc asi nebude mít.
Tip 0

JABLONEC - SLOV�CKO
Dan Hort: Taky jednička, myslím si, že včera hrál Jablonec se Spartou pořád dobře a bude se chtít hezky rozloučit.
TIp: 1

Aleš Brichta: Remízový Jablonec si spraví chuť za prohru ve finále poháru.
Tip: 1

SPARTA - MOST
Dan Hort: Když jsem dal tu Boleslav, tak tím pádem vyhraje i Sparta. Bude to velká křeč a budou se tam dít asi velké věci, ale vyhraje. I když je pravda, že se Sparta na konci sezony výrazně zlepšila a myslím si, že to mužstvo začalo nějakým způsobem šlapat. Byl tam asi ten největší problém v tom, že si to ti hráči museli ujasnit v hlavách, protože tam kvalita je. Ale nemyslím si, že je to mužstvo dobře poskládané, protože když vývoj zápasu není podle sparťanských představ tak kolikrát to není ten výkon nebo to nasazené které to obrátí, ale jsou to takové drobnosti, které jim pomůžou. Ať už je to smůla toho druhého mančaftu nebo nějaké připísknutí rozhodčího - neříkám že vědomé. Říkám ale, že Sparta měla víc kliky než aby byl ten double zasloužený.
Tip: 1

Aleš Brichta: Sparta to mít jednoduché nebude, ale nic než její výhra nepřipadá v úvahu.
Tip 1

KLADNO - PLZEŇ
Dan Hort: Myslím si, že to bude dvojka, protože Plzeň je pro mě překvapení tohoto ročníku. Hrajou vlemi dobře, jsou tam mladí kluci, velké inviduality, Kladno bude měnit trenéra, určitě budou zkoušet nové varianty.Jsou to takové ty zápasy, kde když bude hezké počasí to může skončit třeba i 4:4, záleží to hodně na tom co do zápasu trenéři postaví a to člověk samozřejmě neví, co s tím chtějí dělat a jaké mají záměry manažeři, jestli jsou tam prostě hráči že by se museli ještě ukázat protože maj nabídky.
Tip: 2

Aleš Brichta: Plzeň hraje venku dobře a Kladno může být rádo, že se zachránilo v lize.
Tip 2

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články