Zpět na » Synot liga » 1. FC Slovácko - FK Marila Příbram 2:0 (2:0)

Synot liga - 1. FC Slovácko - FK Marila Příbram 2:0 (2:0)

0

Líbilo se

21.05. - Otázka, kdo doprovodí Slovácko do druhé ligy, je již vyřešena. Vyřešil ji dnešní vzájemný zápas Slovácka s Příbramí, když prvě jmenovaný tým porazil hosty ze středních Čech 2:0.

Slovácko nakonec přeci jen nastoupilo v nejsilnější možné sestavě s brankářem Drobiszem, obránci Ĺ uškavčevičem a Inemanem a také s útočníkem Ivanou. Stalo se tomu tak navzdory tomu, že zákulisím prosakovaly všelijaké zprávy. Třeba jako ta, že majitel Slovácka Jan Řezník zakázal nasadit do zápasu opory Drobisze, Ĺ uškavčeviče, Inemana a Ivanu ne kvůli tomu aby se nezranili před jejich případným prodejem, ale protože díky jejich absenci měla Příbram snazší cestu k výhře a tím i k záchraně. Přitom to, že Řezník není moc velký kamarád s ředitelem Sigmy Olomouc Kubíčkem, je veřejným tajemstvím asi tak jako to, že si naopak rozumí docela dobře jak se Starkou, tak s Košťálem...

Konspirační teorie se však nakonec řešit nemusí, přitom velkou zásluhu na tom má paradoxně samotná Marila. Po půl hodině hry se totiž srazili uprostřed hřiště dva obránci hostujícího týmu, přičemž se míč odrazil k Ivanovi pro kterého nebyl neřešitelný problém vyslat přesnou přihrávkou Brožíka do sólového průniku. Brožík ve své šanci neztratil hlavu a skóroval střelou k levé tyči. V nastaveném čase prvního poločasu přidal druhou branku Slovácka Görner.

Po poločasové přestávce kontrolovalo Slovácko hru, ovšem Filipský i Racek Pařízka nepřekonali.

Branky:
29. Brožík, 45.+2. Görner. Rozhodčí: Jílek - Zlámal, Tulinger. ŽK: Ineman, Kúdela - Vaculík, Hašek. Diváci: 3730.

Slovácko: Drobisz (90. Marek) - Kaspřák, Ĺ uškavčevič, Ineman, Kubáň - Racko, Němčický (68. Ĺ turma), Kúdela, Görner - Brožík, Ivana (48. Filipský). Trenér: Malura.
Příbram: Pařízek - Nohýnek, Hunal, Mácha, Pleško - Lesák (37. Vaculík), Hašek, Jungr (54. Huňa), Otepka - Rilke, Eismann (67. Řezníček). Trenér: Kotrba.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články