Zpět na » Synot liga » Zveřejněna širší nominace lvíčat

Synot liga - Zveřejněna širší nominace lvíčat

0

Líbilo se

12.05. - Ladislav Ĺ korpil, trenér lvíčat, zveřejnil širší nominaci třiceti hráčů, z nichž se vyrekrutuje kádr na finálový turnaj ME jednadvacítek v Nizozemsku.

V nominaci jsou čtyři brankáři, osm obránců, deset záložníků a osm útočníků. Z možných adeptů chybí třetice zraněných hráčů. Frejlach a Tomašák jsou po plastice křížového kolenního vazu, Adam Varadi je po operaci kolena,“ řekl pro svazové web trenér Ĺ korpil.

V širší nominaci jsou i hráči, kteří ovšem patří věkově do nižších reprezentačních výběrů. To však podle Ĺ korpila nevadí. „Již dříve byla stanovena jasná pravidla, že nebudu na přípravné zápasy povolávat právě tyto hráče. Nicméně pokud jejich forma bude odpovídat našim představám, můžou se ve finální nominaci objevit,“ říká.

Třiadvacet lvíčat se na soustředění před Eurem sejdou 28. května v Nymburce. „Scházíme se den po skončení ligy a provedeme revizi zdravotního stavu. Pokud budou nějaké zdravotní problémy, můžeme do 30. května provést změny v závěrečné nominaci,“ upřesňuje Ĺ korpil.

Ĺ irší nominace na ME U21:

Brankáři: Antonín Buček, (Baník Ostrava), Josef Kubásek (Baník Sokolov), Milan Ĺ venger (Zenit Čáslav), Zdeněk Zlámal (Tescoma Zlín)
Obránci: Roman Hubník (FK Moskva), Michal Kadlec (Sparta), Josef Kaufman (Teplice), Jiří Kladrubský (České Budějovice), Martin Klein (Teplice), Milan Kopic (Boleslav), Ĺ těpán Kučera (Sparta), Martin Latka (Slavia)
Záložníci: Mario Holek (Brno), Luboš Hušek (Sparta), Petr Janda (Slavia), Tomáš Jirsák (Teplice), Daniel Kolář (Sparta), Martin Kuncl (Brno), Daniel Pudil (Liberec), František Rajtoral (Baník Ostrava), Michal Ĺ vec (Slavia), Ladislav Volešák (České Budějovice)
Ăštočníci: Jan Blažek (Liberec), Martin Fillo (Plzeň), Jan Holenda (České Budějovice), Tomáš Krbeček (Plzeň), Jan Kysela (Boleslav), Michal Papadopulos (Bayer Leverkusen), Filip Rýdel (Sigma), Ivo Táborský (České Budějovice)

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články