Zpět na » Synot liga » Daněk, Brzezinský a Džeko nejčastěji v All Stars!

Synot liga - Daněk, Brzezinský a Džeko nejčastěji v All Stars!

0

Líbilo se

29.05. - Plzeňský brankář Michal Daněk, obránce Miloš Brzezinský z Liberce a Bosňan ve službách Teplic Edin Džeko byli v uplynulé sezoně podle mínění deseti tuzemských médií nejlepší. Ze třiceti kol se v sestavě All Stars media objevili hned v osmi případech.

Sedmkrát se v All Stars media objevili slávisté Dušan Ĺ vento a Stanislav Vlček, které doplnil Luboš Pecka.

Nejlepším hráčem jarní části se stal se šesti nominacemi Daněk, o jednu nominaci méně získali sparťan Tomáš Řepka a Dušan Ĺ vento. Pro porovnání: nejlepším hráčem podzimní části byl tehdejší kapitán Liberce Tomáš Zápotočný se šesti nominacemi, který se i přes to, že v zimě přestoupil do italského Udine, dostal do celosezonní All Stars.
Nejvíce zastoupení v sestavě má Liberec, který reprezentují Zápotočný s Brzezinským, doplnění Petrem Papouškem. Dva hráče do ideální sestavy Ĺ venta s Vlčkem dodala Slavie a Matějovského s Peckou Mladá Boleslav. Mistrovská Sparta má v ideální ligové sestavě pouze svého kapitána Řepku.

Celkem se v All Star media objevilo 144 fotbalistů - sedmnáct brankářů, 40 obránců, 56 záložníků a 31 útočníků.

All Stars media jara:
Daněk (Plzeň, 6 nominací) - Brezinský (Liberec, 3), Řepka (Sparta, 5), Košťál (Liberec, 4), Killar (Kladno, 3) - Lukeš (Ostrava, 4), Horváth (Sparta, 4), Ĺ vento (Slavia, 5) - Pecka (Mladá Boleslav, 4), Fillo (Plzeň, 4), Vlček (Slavia, 3).

All Stars media sezony 2006/07:
Daněk (8 nominací, podzim 2/jaro 6) - Brezinský (8, 5/3), Řepka (6, 1/5), Fukal (Jablonec, 6, 3/3), Zápotočný (Liberec, 6, 6/0) - Papoušek (Liberec, 5, 3/2), Matějovský (Mladá Boleslav, 6, 3/3), Ĺ vento (7, 2/5) - Džeko (Teplice, 8, 5/3), Pecka (7, 3/4), Vlček (7, 4/3).

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články