Zpět na » Synot liga » Sokolov dobyl Ďolíček

Synot liga - Sokolov dobyl Ďolíček

0

Líbilo se

03.06. - Až po osmnácti soutěžních zápasech poznali fotbalisté Bohemians jak je hořká chuť porážky. Sokolov si sice nevytvořil územní převahu, avšak hráči odvedli takticky spořádaný výkon a z ojedinělého brejku zasadili houževnatě bojujícím Klokanům rozhodující ránu.

Bezmála 9000 diváku hnalo od úvodních minut zelenobílé za vítězstvím. V případě, že by domácí fotbalisté vyplnili přání kotle, nasadili by ke zřejmě klíčovému trháku v boji o druhé postupové místo.

Pražané proto do utkání vlétli s elánem a odhodláním, přesto nenacházeli recept na precizní obranu hostí. Soupeř hrozil jen z protiútoků. A byla to právě brejková situace, po níž padla jediná branka utkání. Individuální akci Dřižďála z 38. minuty přetavil ve vedoucí branku Baníku útočník Petr Ĺ orfa.

Ve druhé půli tlak domácích zesílil, ale stejně jako v prvním poločase, veškeré náznaky nadějných příležitostí likvidovala již v zárodku pozorná obrana Sokolova. V závěru se na trávníku poněkud přiostřilo - za zbytečný zákrok uprostřed hřiště byl vyloučen hostující Michal Kocourek.

Když ani krátkou početní převahu Klokané nevyužili, skončil zápas překvapivým triumfem Sokolova.

Bohemians 1905 - Baník Sokolov 0:1 (0:0)
Branky: 38. Ĺ orfa
ŽK: 80. Adam - 45. Ĺ orfa, 77. Koukal, 87. Salák
ČK: 90. Kocourek
Diváků: 8686

Sestava Bohemians 1905: Havránek - Marek, Rada, Lukáš, Rychlík - Kotyza (46. Hašek P.), Adam, Ĺ koda (59. Růžička), Bartek - Kulvajt (73. Matůš), Bálek

Sestava Baník Sokolov: Bertelman - Dřížďal, Hájovský, Němeček, Mach - Ĺ orfa (85. Huber), Kura, Salák, Jiráček - Mlika (73. Čada), Koukal (78. Kocourek)

/

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články