Zpět na » Synot liga » Slávisté začali se soustředěním výběhem

Synot liga - Slávisté začali se soustředěním výběhem

0

Líbilo se

18.06. - Jako první ligový klub začala s přípravou na nový ligový ročník dnes Slavia. S týmem se připravuje i Lukáš Jarolím, který přestoupil do Sieny.

Slávisté se zatím musejí obejít bez posil, neboť mají pozastavené peřstupy za neplnění závazku svému bývalému hráči Martinovi Zbončákovi. Přesto má vedení klubu vytipované některé hráče, které chce do týmu rádo získalo. Patří mezi ně i reprezentant Vladimír Ĺ micer, nejlepší střelec ligy v loňském ročníku Milan Ivana či středopolaři Jaroslav Černý a Tomáš Polách.

Na druhé straně na odchodu z klubu jsou Mátuš Kozáčik, který má namířeno do norské Valerangy Oslo, Radek Dosoudil s nímž již trenér Krel Jarolím nepočítá a Tomáš Hrdlička, o kterého se zajímá Jablonec.

Při výběhu v oboru Hvězda dnes trenérovi Jarolímovi chyběli Petr Janda, Marek Suchý, Marcel Gecov a Michal Held, jenž jsou v Kanadě na mistrovství světa dvacetiletých hráčů. Stejně tak při výběhu chyběl i Martin Latka, jenž se léči po svalovém zranění.

Ve středu odcestují slávisté na kondiční soustředění do Ĺ pindlerova Mlýna, kde zůstane až do 28. června. Do Krkonoš se Slavií odcestuje i Vladimír Ĺ micer.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články