Zpět na » Synot liga » Bolf se opět vrací do Baníku

Synot liga - Bolf se opět vrací do Baníku

0

Líbilo se

20.06. - Do Ostravy se vrací po třech letech třiatřicetiletý obránce René Bolf. Dnes na tiskové konferenci s vedením klubu stvrdil podpisem smlouvu na tři roky. Jeho posledním zaměstnavatelem byl francouzský klub Auxerre, ale vinou vážného zranění kolena nehrál posledních šest měsíců.

O tom, že Bolf se vrátí na Bazaly se vědělo už delší dobu. Dnes tento přestup definitivně potvrdil podpis smlouvy. Do slezské metropole přichází jako volný hráč zadarmo. Pro klub a fanoušky je to bezesporu zatím největší posila do týmu Karla Večeřy.

Člen českého reprezentačního mužstva z bronzového Eura 2004, který v dresu národním týmu naposledy hrál před necelými dvěma lety v utkání proti Rumunsku v kvalifikaci o postup na MS, se do Ostravy vrací už podruhé ve své kariéře. Prvně se vrátil v roce 2000, kdy ukončil nepovedenou štaci v pražské Spartě, pak o čtyři roky později Bolf v roli kapitána mužstva dovedl Baník k titulu mistra první české ligy. Po tomto úspěchu okusil své první zahraniční angažmá v Auxerre, ale ve francouzském klubu ho po zdařilé první sezóně začaly zlobit zdravotní problémy. Kvůli vleklým problémům s vyhřezlou ploténkou, kvůli kterým se nemohl ani zúčastnit světového šampionátu v Německu, nakonec Bolf v listopadu s vedením klubu AJ Auxerre zrušil kontrakt.

René Bolf hledal v zimě angažmá v Olomouci či Žilině, ale všechna jednání zkomplikovalo přetržení zkříženého vazu v koleně, což Bolfa stálo celé fotbalové jaro.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články