Zpět na » Synot liga » Táborský ve Slavii podle Doležala nezůstane

Synot liga - Táborský ve Slavii podle Doležala nezůstane

0

Líbilo se

21.06. - V posledních letech není obvyklé, aby se Slavia inzentivně zajímala o několik hráčů zvučných jmen a ba co více, dokonce byly tyto přestupy reálné. Letos je tomu zdá se jinak.

Během posledních době se objevila v médiích informace, že je Slavie těsně před podepsáním smlouvy se spaťanských odchovancem Ladislavem Volešákem. "To můžu potvrdit, protože se Spartou jsme dneska dolaďovali podmínky kontraktu. I hráč má zájem. Takže si myslím, že to dopadne," řekl nám ředitel Slavie Petr Doležal.

Na internetu se však na slávistických diskuzích spekuluje o tom, že jednou z podmínek Sparty je hráčská výměna, kdy by místo Volešáka měl na Letnou zamířit slávistický stoper Marek Suchý. "To je absurdní nesmysl," vyvrací Doležal.

"Vláďa Ĺ micer dneska dorazil na soustředění do Krkonoš, ráno absolvoval testy stejně tak jako Karel Zelinka, který tam byl dodatečně přeřazen z béčka. Co se týče Míry Holeňáka, tak to je hráč, který je po Vláďovi Ĺ microvi druhá priorita, takže věříme že i Míra Holeňák se rozhodne pro Slavii," přibližuje situaci dalších možných posil Slavie Doležal.

"S Petrem Johanou jsem mluvil včera, kdy jsem ho poprvé kontaktoval, že tu určitý zájem ze strany Slavie je. Záležet bude na kontrétních jednáních," dodává Doležal.

Z dalších hráčů skloňovaných v médiích se jménem Slavie a příchod do ní zatím na přestup do Slavie nevypadá nikdo.

"Ivana je už si myslím pasé, protože tam by se představy klubu (Slovácka) by už se asi neshodovaly s těmi našimi," vysvětluje Doležal.

"U Černého to zůstává otevřené, kde čekám na požadavek Budějovic, protože Jirka Kotrba se se mnou zatím nespojil. U Polácha pak je to myslím bezpředmětné. Včera jsem se shodou okolností znovu bavil s majitel klubu panem Prosem," říká šéf Slavie.

Je možnost že ve Slavii zůstane útočník Ivo Táborský, který byl v uplynulé sezoně na hostování v Budějovicích a nyní měl přestoupit do Jablonce, ovšem ten to dosud nepotvrdil? "Tak to si myslím že není. To vylučuju," říká Doležal.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články