Zpět na » Synot liga » Černý se stěhuje z Vítkovic do Třince

Synot liga - Černý se stěhuje z Vítkovic do Třince

0

Líbilo se

22.07. - Velkou posilu získal druholigový Třinec. Do slezského klubu přichází z nedalekých Vítkovic Miroslav Černý. Tento bývalý kapitán Vítkovic už za Třinec odehrál dva přípravné zápasy.

Černý strávil v Třinci pět let a už potřeboval změnu. V létě dokonce dostal lukrativní nabídku z ĂŤránu. Na Blízký východ však nakonec nezamířil, z exotického angažmá v zemi, kde působí někdejší hráč Baníku Ostrava Robert Caha, sešlo. Nakonec tak zamířil do Třince, kde již působil.


Třicetiletý záložník se tak v týmu potká se Tomáš Jakusem, který do Třince přestoupil také. Tento třicetiletý útočník má zkušenosti z prvoligového Liberce. V Třinci podepsal také další útočník a znovu to je hráč ze slezského regionu exhlučínský Martin Dombi.


Do obrany Třinec získal také dvojici hráčů. Na přestup přicházejí Pavel Krejčíř z Bystrce, která sestoupila z 2 .ligy a Ilja Zítka – bratr gólmana Anderlechtu Brusel.


Třinec nečeká v prvních kolech druhé ligy lehká práce. V prvních třech kolech se utkají s týmy, které se budou chtít prát o postup, proto jakýkoli bod bude úspěch.


Zápasy Třince v úvodu ligy:
1. kolo Ăšstí nad Labem - Fotbal Třinec
2. kolo Fotbal Třinec - FC Vysočina Jihlava
3. kolo 1. FC Slovácko - Fotbal Třinec
4. kolo Fotbal Třinec - FC Vítkovice
5. kolo Fotbal Fulnek - Fotbal Třinec

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/fotbaltrinec.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články